Wpis z mikrobloga

Co sie #!$%@? xD jadę sobie autobusem do roboty a kierowca jedzie z otwartymi tylnymi drzwiami. Jak staje na przystankach to je zamyka, a jak rusza to znów je otwiera xDD przed chwila babka chciała wejść tylnymi drzwiami a kierowca jej je zamknął przed nosem xD ale fajnie

#truestory #heheszki #ztm #pracbaza
Pobierz s.....z - Co sie #!$%@? xD jadę sobie autobusem do roboty a kierowca jedzie z otwarty...
źródło: comment_qqFyooIXzhgW3g4l5J6xN4KzIPBNuo3S.jpg
  • 57
@NoMercyIncluded: ja też spotykam takich ludzi bardzo rzadko (teraz coraz częściej, bo pracuję z klientami), ale ten raz wystarczył żebym już nigdy więcej nikogo o pomoc nie prosiła.

jestem dosyć niska i kiedyś z półki próbowałam sięgnąć coś tam w sklepie to podszedł miły pan i mi podał. Było mi miło dopóki nie zobaczyłam jak go żona wzrokiem zmroziła, nie polecam :)
@schwanz:
8:13 - to chyba nawet ten sam kurs, pomiedzy kolobrzeska a krynicka przystankami jechal z otwartymi, i potem czesciowo do przymorze skm tez z otwartymi
blokade hamulcow dosyc latwo zdjac


@Tylko_nocny: ok, ale wyłącznik jest zaplombowany (przynajmniej u mnie w Białymstoku). A przynajmniej powinien być. Otwieranie i zamykanie zwykle jest tym samym przyciskiem, może raz nie docisnął, a później robił już dobrze, tylko na odwrót. A jak jeszcze lusterka w kiepskim stanie, albo wibrują, to i się nie dopatrzył, że z ostatnimi drzwiami coś nie tak.
Wersja z awarią też prawdopodobna. Np czujniki zapobiegające przytrzaśnięciu pasażera
@schwanz: siostra kiedyś wsiadała do autobusu z niesprawnymi drzwiami. Zamykały się i otwierały w losowym momencie. Siostra zauważyła to jak jej się zamknęły ściskając głowę. Siostra kilka dni w szpitalu spędziła bo żaden baran nie zatrzymał niesprawnego autobusu.