Wpis z mikrobloga

@orlando74: najczęściej klasyczny HIIT (np. na boisku robię 10-15 rund 100 m sprint + 100 m trucht), czasami osobno sprinty, a z ciekawych treningów polecam jeszcze Stubborn Fat Loss Protocol 2.0. Zdarza mi się biegać dystanse typu +10 km ale to raczej w ramach relaksu.

@kaeres: jak ktoś lubi to mi nic do tego :).

@mafiozorek: dzięki raczej perspektywa i lustro robią swoje ;). Docelowo chciałbym utrzymać cały rok
  • Odpowiedz
@spetz ale mnie #!$%@? kukle swędzą i dupa boli jak widzę jak ktoś taką sylwetkę wypracował. 2 lata trenuję i o ile efekty jakieś są to zdecydowanie niezbyt imponujące. Chyba pora na solidną zmianę treningu. Ile lat ćwiczysz?
  • Odpowiedz
@korbikulec: na poważnie ponad 7 lat ale od dziecka coś tam trenowałem w wolnym czasie (i miałem chwilowy etap z siłownią na poziomie gimbazy). Po pierwszych 2 latach u mnie również szału nie było :).

@zackson: zdarza się, taki zły nawyk z dzieciństwa ale staram się z tym walczyć :). Co do poprzednich fot, to tutaj krótkie podsumowanie sprzed kilku miesięcy gdzie byłem "wychudzony" na maxa.

@Brofessor: fajnie byłoby
  • Odpowiedz
@fuser: chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A propos Twojeg nicku, to fuser to jedna z moich ulubionych komend w terminalu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@matinho10: a dziękuję, na BF się bardzo rzadko udzielam ale w miarę śledzę co tam się dzieje :).

@Milvu: dzięki, co do naturalności to pytanie padło już wcześniej i odpowiem jeszcze raz - po obserwacji tego co się dzieje na publicznych forach nie zamierzam się wdawać w żadne dyskusje na te tematy. Napiszesz, że tak albo nie, to zaraz się zleci gromada jednych i drugich (tzn. tych co mówią, że
  • Odpowiedz