Wpis z mikrobloga

True story sprzed 10 min. Jadę windą w moim bloku (wielka płyta) i bawię telefonem. Stoi dzieciak lat 11-13 i się pyta:
- iPhone 7?
- Nie, Lenovo - odpowiadam.
- Aaa myślałem, że iPhone, zawsze marzył mi się iPhone.
Mówię:
- Ja wolę Androida, iPhone trochę za drogi.
A on na to:
- Już mam odłożone 3000 zł, czekam tylko aż wyjdzie nowy model to od razu kupię!
#!$%@?... nie mam pytań. Co ten Apple zrobił ze światem, jak ta firma przeprała ludziom mózgi, że 12-latek ma odłożone na ich telefon 3000 zł i chce zaraz kupić nowy model?

#truestory #iphone #apple #android
  • 109
@TrojanPL: Dostał hajs na komunię czy od cioci i wyda na telefon, który mu się podoba. Gdzie masz problem? Jak byłem mały to marzył mi się SE k800i, tylko nie miałem 1.6k. Jakbym miał, to bym przepuścił. Nigdzie nie słyszałem, żeby SE prał ludziom mózgi. Ale oczywiście durr Apple iSheep durr.

Poza tym - co ma zrobić z tą kasą, zainwestować w akcje KGHM? Dzieciaki lubią gadżety, co mu szkodzi. A
kocham_jeze - @TrojanPL: Dostał hajs na komunię czy od cioci i wyda na telefon, który...

źródło: comment_KvmYBer0Ur1Xh6HYYwU6iEp6LlHBw0mB.jpg

Pobierz
@animetopedal: wpinasz raz na kabel od słuchawek i nie ściągasz? Ew jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza w zestawie dostajesz słuchawki na lightning które całkiem dobrze grają. Myślę że jest mało osób którym by brakowało jacka ale nawet jeśli to zawsze można kupić case który wchodzi w złącze lightning a na zewnątrz ma jack + lightning, widziałem taki case ale wątpie żeby było to potrzebne wielu osobom.
@cup12552: ludzie używają słuchawek nawet i o wartości samego ajfona i mają je wymieniac na jakieś (w porównaniu do nich) pierdziawki? Apple samo się chwaliło non stop rewelacyjną jakością dźwięku w ajfonach, więc jakieś oczekiwania są, a teraz jak ktoś ma ochote posłuchać muzyki bez żadnego #!$%@? się na w miarę dobrej jak na telefon jakości to mu zostaje co najwyżej htc
@animetopedal: no to jak masz takie super słuchawki to wpinasz raz na kabel tą przejściówkę i nie ściągasz. Ew na upartego kupujesz case który ma wyjście z minijackiem ale problem moim zdaniem bardzo wydumany i nie wyobrażam sobie używania słuchawek za 3k zł bez zewnętrznego wzmacniacza słuchawkowego który i tak wpinasz na lightning właśnie po to żeby dźwięk szedł do niego jeszcze w formie cyfrowej.
cup12552 - @animetopedal: no to jak masz takie super słuchawki to wpinasz raz na kabe...

źródło: comment_Hq7dxFDdMxNBZ8vBvMJTMsUYpxpSdqUW.jpg

Pobierz