Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@Slonx No to najpierw zrób takie zestawienie które poprze twoje argumenty, bo na razie to tylko twoje fantazję.

I jeszcze najlepiej zwyzywać mnie od trolii ponieważ nie potrafisz obronić tego co napisałeś.

A jak ktoś zaplusował pastę o serwerowni, to też uważasz, że ci ludzie myślą, że to prawda?
@Jan0l:

Koleś mówi o swoich doświadczeniach z kobietami a twoja pierwsza odpowiedź to "a ma pan dowód?".


Przepraszam bardzo, od kiedy słowo "KAŻDA" ze zbioru "pokolenia młodych kobiet" odnosi się do jego doświadczeń z kobietami? Musiałby #!$%@? poznać każdą. Tu masz treść, w odpowiedzi na którą poprosiłem o badania, bo jest to odniesienie do populacji:

pokolenie młodych kobiet jest po prostu #!$%@?. Zepsute moralnie i mentalnie. Tylko każda patrzy jak tu
@zoltan87: Wykop serious business xD Połowa tych wpisów jest dla beki, a ty tu budujesz jakiś przekrój społeczny i próbujesz zobrazować nierówności płciowe xDD I jeszcze te wpisy różowych, wielce oburzone jaki content lata po mirko. Top kek.
Pozdro dla swirow, tylko oni są cos warci. Z fartem ziomeczki.
@Sh1eldeR:

Mają też przerąbane totalnie, gdy napiszą, że im smutno, chcą pogadać, tfwnobf czy cokolwiek, i zaraz na PW zlatuje się kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu ratujących sprawę orbiterków, którzy widzą szanse dla siebie


Zawsze mogą się podzielić przemyśleniami i liczyć na zrozumienie, które oczywiście znajdują [pic rel].

Masz rację, mirko jednak jest piękne, nie ma tu żadnych mizoginów, a to 700 plusów to się każdemu z nich wcisnęło przez przypadek.
Pobierz
źródło: comment_PuchJsckzqqiXc5Gk58SYd8ekvCGdCu2.jpg
@zoltan87 niby to różowe się puszczają a to jednak mój niebieski kilka dni temu poszedł na imprezę, schlał się jak dzika świnia i zbolcował jakąś ladacznicę z rozjechanym cipskiem. Dobrze, że nie na głodzie. Brzuszek miał pełny, bo zadbałam o to wcześniej. Teraz żałuję, że nie dosypałam cyjanku do tego ciasta. Prawda jest taka, że są ludzie, którzy się puszczają i są też wierni, którzy dbają o ludzi, na których im zależy,
Ostatnio też piszę o swoim parszywym ryju (co poniekąd jest prawdą no nie mam zamiaru nikogo oszukiwać)

@Hannahalla: Zauważyłem, że się tego przyczepiłaś. I tak sobie pozwolę. - Żarty żartami, ale może nie nadużywaj. Ryje to mają Twoje loszki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na to się nie da zrobić badań, ponieważ nawet specjalnie nie ma tu określonej skali.


@Slonx: Dokładnie, tak samo jak nie ma badań które cokolwiek mogły by potwierdzić jeśli chodzi o to jak "pokolenie młodych kobiet jest po prostu #!$%@?. Zepsute moralnie i mentalnie" wiec dlaczego o takiego badania prosiłeś?
Z twojej perspektywy mizoginia na wykopie jest oczywistym problemem, z perspektywy autora oczywistym problemem jest zepsucie moralne wśród obecnego pokolenia kobiet.
@Morigan:

Stulejarze wyrzucają tu swoje frustracje.


O kolejna, a to nie ty ostatnio płaku płaku na mirko że boisz się na badoo zakładać konto i czy tinder lepszy, i że nawet psa nie masz żeby przytulić?
@Slonx:

Zawsze mogą się podzielić przemyśleniami i liczyć na zrozumienie, które oczywiście znajdują [pic rel].

"Zawsze"? #!$%@?ło Cię?

A nie, czekaj. Tworzysz strawman argument, tj. niedorzeczne twierdzenie, którego nie mówi nikt oprócz Ciebie, po czym bohatersko je obalasz.

Bezużyteczne.

nie ma tu żadnych mizoginów,

Nie wiem co to jest "mizogina" (czy jak to się odmienia). Jeśli występuje w populacji częściej niż w 0.01% przypadków, to jest spora szansa, że na Wykopie
@Sh1eldeR: Często lecą chamskie teksty w stronę różowych, dla balansu dodajmy, że w stronę niebieskich również lecą "stulej", "przegryw", "cipeusz, "białorycerz" itp. itd.

Niby granice dobrego żartu trzeba znać, ale wszyscy musimy dilować z tym, że to jest #!$%@? jego mać Internet + każdy jest inny.

Ale z drugiej strony, z wieloma różowymi żartowałem na ich temat, podrzucałem trochę seksistowskie żarty, bezpośrednio coś powiedzieć o np. ich cyckach, co nawet bywały
@poloyabolo:

z wieloma różowymi żartowałem na ich temat, podrzucałem trochę seksistowskie żarty, bezpośrednio coś powiedzieć o np. ich cyckach, co nawet bywały zaskoczone, bo wśród nich jest grono białorycerzy, którzy boją się cokolwiek bardziej "luźnego" powiedzieć. I co? Śmiały się z tego, wbrew pozorom nie mają kija w dupie i nie są drętwe, wręcz doceniają coś takiego

OCZYWIŚCIE, że tak!

ale też trzeba znać granice dobrego żartu.

Jak chcesz z kimś
@zoltan87: Bo zapominają o podstawowej zasadzie: w Internecie nie ma kobiet: http://knowyourmeme.com/memes/there-are-no-girls-on-the-internet

Tzn oczywiście są, ale przesłanie jest inne – gówno nas obchodzi czy to kobieta czy nie – jeśli wypowiada się w sposób rozsądny, to będziemy z tym dyskutować.

Za to obnoszenie się swoją płcią – ustawienie różowego paska i oczekiwanie atencji ze względu na płeć => kończy się dokładnie tak jak powinno, czyli tak jak mówi zasada =>TITS or
Być może czasem ktoś został tu niesłusznie nazwany mizoginem, ale zapewniam Cię, że skala tego zjawiska na wykopie jest ogromna. Wystarczy spojrzeć tylko na ten wpis i ile dostał plusów.


@Slonx: Co jest mizoginistycznego w przytaczaniu faktów jak w tym wpisie: http://www.wykop.pl/wpis/19271623/1-rownouprawnienie-jest-wtedy-gdy-w-polsce-kobiety/ ?

Czy jeśli dany fakt ukazuje faworyzowanie kobiet w społeczeństwie to automatycznie jest mizoginistyczny?