Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@Bambro

na wykopie mizoginia to choćby napisanie, że nie podobają się komuś skarpetki na zdjęciu, w sumie każdy negatywny komentarz do #rozowepaski jest odbierany jako stuleja i mizoginia


Być może czasem ktoś został tu niesłusznie nazwany mizoginem, ale zapewniam Cię, że skala tego zjawiska na wykopie jest ogromna. Wystarczy spojrzeć tylko na [ten wpis]( http://www.wykop.pl/wpis/19271623/1-rownouprawnienie-jest-wtedy-gdy-w-polsce-kobiety/) i ile dostał plusów.
Albo na [ten]( http://www.wykop.pl/wpis/19617169/zostac-kims-dla-faceta-siedziec-we-wlasnym-biurze-/).

Nie wmówisz mi, że na portalu, gdzie autorzy takich
@zoltan87: Od zawsze wiadomym było, że najlepszą obroną jest atak. Spora część Mireczków agresją reaguje na różowe, bo w swoim realnym życiu najprawdopodobniej spotkała ich ze strony kobiet jedynie przykrość. Teraz siedząc przed monitorami czują wręcz nieodpartą potrzebę pokazania swojej dominacji (w jakiejkolwiek formie), aby drugi raz nie wyjść na gorszego/słabego. Jest to dla mnie całkowicie zrozumiałe. Jedynymi uczuciami jakie najczęściej we mnie budzą tego typu wpisy to zażenowanie lub/i żal.
@MagnitudeZero:

Całe życie byłem dżentelmenem, dopóki 2 lata temu nie odkryłem, że pokolenie młodych kobiet jest po prostu #!$%@?. Zepsute moralnie i mentalnie. Tylko każda patrzy jak tu wykorzystać dobroduszność wpojoną przez matkę. Każda próżna i łasa na komplementy z ego wielkości Wieży Eiffla.


Mógłbym prosić o jakieś badania na potwierdzenie tej tezy?

Zostałem wykorzystany przez to co wpojono mi w dzieciństwie i już nigdy #!$%@? w życiu nie będę miły
Ogólnie to może mi ktoś powiedzieć co jest stulejarskim zachowaniem w stosunki do kobiet na wykopie? Bo kiedyś napisałem pod pokaz morde lasce ze jest śliczna no bo faktycznie była jak dla mnie bardzo ładna i wyzwano mnie od stulej, jak się ciśnie laski tez się jest stuleją. To co #!$%@? można pisać pod postami tych księżniczek co nie jest stulejarskie?
@wykopowiczka69: Proszę mi nie obrażać statusu bordo.

Co do wpisu to od małego się kumplowałam z chłopakami i aby przetrwać trzeba było być jak oni (w sumie to wtedy wyglądałam jak chłopiec xD) i żarty seksistowskie po mnie spływają jak po kaczce i sama z siebie żartuję że jestem przypięta do grzejnika łańcuchem, kobiety to nie ludzie itd.

Ostatnio też piszę o swoim parszywym ryju (co poniekąd jest prawdą no nie