Wpis z mikrobloga

Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i można to poprowadzić w dwóch opcjach: tanie lody dla lokalnych albo wszystko naturalne bez konserwantów, wyrabiane na miejscu, bardziej pod turystów

Jaka cena za 1 gałkę byłaby najlepsza? Tak żeby było wiadomo że to lepsza jakość i można było kogoś zaprosić bez obaw
#firma #wroclaw #jedzenie71
ewolucja_myszowatych - Znajomy będzie otwierał lody rzemieślnicze we Wrocławiu i możn...

źródło: zestaw krasnal cytrynowy 2

Pobierz

Ankieta

  • 6.99 zł 38.6% (2361)
  • 8.99 zł 9.7% (595)
  • 11.99 zł 2.9% (178)
  • 14.99 zł 1.7% (106)
  • 17.99 zł 47.1% (2883)

Oddanych głosów: 6123

  • 164
@ewolucja_myszowatych: Cena powinna się łączyć z jakością. Jeśli to ma być dla lokalsów, ale jakość będzie #!$%@?, no to przecież nie będą tam w kółko przychodzili tylko dlatego, że są lokalsami. Obecnie tych lodziarni się całkiem sporo otwiera.

Natomiast no 18, czy 15 plnów za gałkę to xd Myślę, że 12 to max, a na start to pewnie i 9.
@ewolucja_myszowatych 7 zł to jest już serio cena graniczna. Sądzisz że ktoś będzie chciał wydać 10 zł na jedną gałkę loda? Przyjdzie ktoś z dziećmi, weźmie po dwie gałki i ma zapłacić 80-100 zł na niezbyt duży deser dla rodziny? Pewnie jeszcze bez miejsca gdzie można usiąść. Kolejna dziedzina w której za słowo "rzemieślnicze" i "atelier" w nazwie ktoś chce żądać dwa razy więcej kasy niż normalnie.
#!$%@? wszystko rzemieślnicze, jeszcze niech burdel rzemieślniczy otworzą.

Już wolę jak coś jest "własnej roboty" np albo "wyrabiane na miejscu". Od słowa "rzemieślnicze" to już mnie trzęsie. Zwłaszcza w gastronomii.

Ja to bym chciał lodziarnie taka #!$%@?, z konserwantami, #!$%@? jakoś, ale chociaż trochę smaczne i żeby gałka była po 2zl.
@ewolucja_myszowatych: Jak już otworzy to daj namiar, zobaczę co to warte. Chociaż tak jak pisali wyżej, jak widzę "rzemieślnicze" to od razu mam przed oczami kupowanie najtańszego gówna i przyklejanie metki. Jeżeli robił testy i działa, to spoko, ale ja też takie miejsca omijam szerokim łukiem i idą do krasnoluda albo na polish lody.

Tak samo jak gdzieś widzę napis "PYSZNE CIASTA". A ktoś sprzedaje #!$%@?? Albo średnie? Inny przykład "ŚWIEŻE