Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@zoltan87: Tak na początku to dzięki za wpis który zaktualizuje moją czarno. Stuleje już wydały wyrok. Biały rycerzyk, bo albo z nimi albo przeciwko nim. Zobacz posty z #wykopgonewild. Ile #!$%@? plusów, od stulejarzy także, a potem pieprzenie, że laska to dziwka bo pokazała tyłek. Dają atencje by potem dziewczę zgnoić. To na #!$%@? plusujesz jeden z drugim, żeby zaraz wyzwać laske? Oczywiście, mam kilka atencjuszek na #czarnolisto bo nie
@zoltan87: Mirko takie mizoginistyczne, że jak jakaś atencjuszka zrobi #wykopgonewild to w ciągu godziny jest w gorących z dwoma tysiącami plusów xDDDD
Kisnę z takich ludzi, którzy biorą te wojenki "mizoginów" z różowymi i ich białorycerzami na poważnie. Przecież to jest prawdziwa kopalnia lolcontentu, obie strony obrzucają się jakimiś bezwartościowymi argumentami i w sumie nic poza tym z tego nie wynika. No ale zawsze musi się znaleźć jakiś samozwańczy obrońca moralności,
@Jan0l:

Dokładnie, tak samo jak nie ma badań które cokolwiek mogły by potwierdzić jeśli chodzi o to jak "pokolenie młodych kobiet jest po prostu #!$%@?. Zepsute moralnie i mentalnie" wiec dlaczego o takiego badania prosiłeś?


- Bo autor komentarza odniósł się do populacji.
- Bo autor komentarza wskazał występującą w niej cechę.

Albo po prostu stosuje hiperbolę.


Krzywdzącą. To tak samo, jakbym napisał, że każdy kto krytykuje dane zachowanie u kobiet,
@DannyMurillo: A to nie jest tak, ze wykop zbiera całą rzeszę ludzi, od tzw. "normixów" po atencjuszki czy stulejów?
Ja nic do niczego nie mam, ale śmieszy mnie takie bóldupienie jak u OP, rejestrując się na wykop, trzeba mieć świadomość, jaka tu jest społeczność.
@Slonx:

Wiesz, że uczepiłeś się środka stylistycznego?

Post-factum wiem, ale nie mogłem już edytować komentarza -- nie doczytałem tamtego zdania na tyle by zobaczyć dwuznaczność, tj. że "zawsze" nie musi się tyczyć jego drugiej części. Zdanie to wryło mi się w mózg jako "zawsze znajdują zrozumienie". Cały ten paragraf z mojego posta jest więc praktycznie bezużyteczny i do spuszczenia jak gówno w kiblu.

(Warto jedynie odnotować, że nikt nie może tu
@Slonx

To ja jeszcze raz poproszę o dowody na poparcie twoich fantazji, że

skala tego zjawiska na wykopie jest ogromna


Udowodnij, że ryżowe są w tak ogromnej skali traktowane.
Na razie dałeś jedną pastę, wpis w którym op został zaorany przez mirków oraz komentarz wyrwany z kontekstu.
Jeśli tylko na tyle cię stać, to kiepski z ciebie rozmówca.
Zaczynasz mi przypomniać tego reportera co wymalował się na czarno i twierdził, że w
- Bo autor komentarza odniósł się do populacji.

- Bo autor komentarza wskazał występującą w niej cechę.


@Slonx: A co ty robiłeś mówiąc wcześniej w wątku "zapewniam Cię, że skala tego zjawiska na wykopie jest ogromna"
@Sh1eldeR

Nie ma jednej definicji. Ludzie wycierają sobie mordy tym słowem w przypadkach, gdzie zupełnie nie jest niczym negatywnym. Tzn. może być niemiłe, ale gdy np. mówi o faktach -- trudno.


Niezwykle często spotykam się z tym, że jeżeli ktoś ma problem z danym pojęciem, to twierdzi, że definicja realna tego słowa jest niezrozumiała, układa w swoim umyśle definicję nominalną i zanim się nie obejrzy, przestaje definiować, a kręci.
Mizoginia to najkrócej
@Jan0l:

A co ty robiłeś mówiąc wcześniej w wątku "zapewniam Cię, że skala tego zjawiska na wykopie jest ogromna"


- Odnosiłem się do grupy, nie populacji.
- Nie wskazywałem na rozkład cechy.

@grzsci:

Udowodnij, że ryżowe są w tak ogromnej skali traktowane.


Błąd logiczny, bo czemu mam udowadniać twierdzenie, którego nie wypowiedziałem? Gdzie powiedziałem, że różowe są tak w ogromnej skali traktowane?
Mizoginia to postawa, nie musi objawiać się nienawistnymi
Zostałem wykorzystany przez to co wpojono mi w dzieciństwie i już nigdy #!$%@? w życiu nie będę miły ani nie pomogę żadnej kobiecie, tylko dlatego że jest kobietą.

Grubo. Ania lat 23 jest winna temu, że skrzywdziła Cię Kasia lat 21.


@Slonx: zaraz, zaraz. Czy ty właśnie rozpatrujesz w kontekście winy, brak pomagania kobietom z racji posiadania innych narządów płciowych?

Jak ktoś kiedys powiedział ,,są dwa rodzaje faszystów, faszyści i antyfaszyści".