Wpis z mikrobloga

Witajcie,

będzie #rozdajo ale zanim klikniecie plusika, to przeczytajcie zasady.
Wraz z #rozowypasek piszemy sobie bloga http://paranafilm.pl/ i byłoby spoko, gdyby go ktoś czytał xD Blog jest głównie o filmach i serialach, ale znajdziecie na nim także np. długi tekst o Eurowizji. W ramach promocji, cały nasz budżet reklamowy w kwocie 30PLN idzie na wykop. Do wygrania pizza z dostawą do domu (nie za droga, ale też nie za tania i w mieście, gdzie są pizzerie z dowozem, a nie w Bieszczadach xD)

Co zrobić żeby wziąć udział w losowaniu:
- dać plusa, a my będziemy się nim jarać

Co można zrobić:
- dodać nas do obserwowanych (z czasem pojawią się #rozdajo tylko dla obserwujących)
- śledzić tag #paranafilm
- polubić fanpage https://www.facebook.com/paranafilm/ (w tym momencie 4 polubienia xD)

Losowanie za pomocą mirkorandom w piątek o 15.00
#filmy #seriale #zadarmo #pizzagate xD
  • 30
i byłoby spoko, gdyby go ktoś czytał xD


@Para_na_film: czyli coś to musi znaczyć. Tekstów nie będę oceniał bo nie mam czasu teraz żeby się w to wszystko zagłębiać, ale strona wizualna to spora część sukcesu. Zresztą szary font na białym tle wcale mnie do tego nie zachęca ;) nie wspomnę że po 10 tekstach wrzucanych w takich okresach ludzie raczej nie będą wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°
@PolskiZloty: Początkowo to wraz z #rozowypasek prowadziliśmy sobie takie zapiski gdzieś na google drive, coś jak wspólny pamiętnik ;) Sam o filmach pisałem na gameplay.pl (to podchodzi pod gry-online.pl) Później zaczęliśmy powoli coś wrzucać na stronę, a o regularności pomyśleliśmy jakiś miesiąc temu :) i teraz chcemy, by pojawiały się z 2 teksty tygodniowo. Dopiero otwieramy się na czytelnika, wcześniej to było pisanie do takiej internetowej szuflady.
Co do samego wyglądu
@Para_na_film: nie ujmuję ani wiedzy ani chęci ;) Mówię tylko to co widzę, otwarcie się na czytelnika to tez cześć wizualna, stwierdzenie content is king przestało być niestety aktualne kilka lat temu, choć mam nadzieję że to się jeszcze zmieni ;) życzę powodzenia, adres wrzucę sobie w zakładki zaglądnę czasami ;)