Wpis z mikrobloga

#mikolajki #heheszki #slodycze #rozowepaski

Dzisiaj mikołajki więc przyjechała dziewczyna i wręczyła mi prezent z tej okazji. Ja, udając, że zapomniałem o mikołajkach dałem jej wytłaczankę jajek. Mówiłem przy tym, że bardzo przepraszam ale nic więcej nie mam, to chociaż dam jej świeże, wiejskie jajka ( ). Szkoda, że nie widzieliście jej miny i tego smutku w oczach. Do momentu aż otworzyła wytłaczankę( ͡º ͜ʖ͡º)

ImeNs - #mikolajki #heheszki #slodycze #rozowepaski

Dzisiaj mikołajki więc przyjec...

źródło: comment_XgfIQKQB37NyAn3O5okPHAqBWlIpnreL.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv: później o tym pomyślałem. albo chociaż jedno mogłem tak owinąć. może wtedy by to uśpiło jej czujność i to dopiero by była kinder niespodzianka ( )
  • Odpowiedz
@ImeNs: dzięki za pomysł :D zastosuję, bo z różowym widzę się dopiero w weekend, też lubi te kinderki a nie wiedziałem co wykombinować. Plus jak stąd na Kaukaz.
  • Odpowiedz
@ImeNs: ja kiedyś siostrze kupiłem jakąś drobną biżuterię i zapakowałem do tej piłeczki co jest w środku jajka, wcześniej czekoladę delikatnie rozciąłem a po podmiance nadtopiłem, żeby się ładnie skleiło

jej mina kiedy pod choinkę dostała zwykłe kinder-jajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a potem radocha po otworzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImeNs: to jest świetny motyw, jeden mireczek kiedyś pisał że tak robi i na urodziny różowego dawał jej zapakowną patelnie np a w srodku z patelnią było coś lepszego :D swojemu niebieskiemu wówczas o tym powiedziałam to mi dał naszyjnik na rocznice w siatce z zakupami spożywczymi :DDDDD
  • Odpowiedz
@ImeNs Mój #niebieskipasek w tym roku użył też motywu z Kinder niespodzianka tyle że schował w tym pudeleczku na zabawkę pierścionek. Wszystko z powrotem ładnie złożył ze nie było żadnego śladu ze tam grzebal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz