Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co z tymi dziewczynami. Kiedyś poznałem jedną, byliśmy może na 2-3 randkach. Więc w końcu zaprosiłem do siebie na kolację. Umawiam się z nią na piątek na 20. A ona mi mówi, że super pasuje jej. Że kończy o 17 i w takim razie pójdzie do koleżanki na 2h a potem przyjedzie do mnie. Kurna 'Serio?' myślę. Mówię, że nie no, to może być 21, niech spokojnie wróci do domu i w ogóle. A ona, że nie jej tak pasuje.
Ja się pytam - jak można na kolację do chłopa pójść prosto z pracy? Tj. nieumytym po całym dniu w robocie. Nawet jak się ma siedzącą pracę, a na dworze nie ma 30 stopni to i tak przecież jest się mega nieświeżym. A wiadomo że jak się ma 27 lat a facet 31 i zaprasza na kolację na piątek wieczór to wiadomo jak się skończy.
A że jestem dżentelmenem to nie wypadało mi wprost powiedzieć "umyj się dziewczyno". Koniec końców było co miało być, ale niesmak (dosłownie) pozostał. Nie spotykaliśmy się jednak długo. Może mam za duże wymagania :/

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 83
@kawazrana: To tak samo legendarne jak ser z pod napleta( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy człowiek poci sie wiecej lub mniej, do tego dochodzi dieta i dużo nie trzeba, żeby zwyczajnie #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszem są kobiety, które o siebie dbaja nie tylko z zewnątrz ale również o swoj organizm i jego funkcjonowanie. Mam żonę więc wiem o czym mówię(
@blazej30:

A wiadomo że jak się ma 27 lat a facet 31 i zaprasza na kolację na piątek wieczór to wiadomo jak się skończy.


Może mam za duże wymagania :/


O to to.

Ogólnie mam bekę z dżentelmenów którzy oczekują, że kobieta da dupy tylko dlatego, że zaprosili ją na kolację do siebie.

Czujesz niesmak? I dobrze, bo to ty masz za duże wymagania i oczekiwania. Twoje podejście w stylu (bedo
@peszmerd: Sytuacji może być multum, które spowodowały, że nie wykąpała się przed przyjściem na kolację.

Osobiście gdybym wiedział, że ma się spóźnić na kolację, bo musi zahaczyć o dom by się wykąpać, to powiedziałbym wprost by to olała i przyszła od razu. Może się wykąpać u mnie - mam multum ręczników. Koszulkę i spodenki/szorty mogę dać. A ubrania, w których była można wyprać i do rana wyschną.

Powodów i opcji może
@TaoHosts: to, że laska nie potrafi się ogarnąć przed, facet to samo. Koleś mówi o kolacji umówionej na konkretną godzinę, więc wypada konkretnie się przygotować czyt. umyć. Do teatru czy opery również wypada to zrobić.

Sytuacje kiedy dwoje ludzi wraca z pracy i mają ochotę na seks i oboje są nieogarnięci nie biorę pod uwagę, bo to nie ta sam sytuacja.