Wpis z mikrobloga

na Bawarii, w dobrej firmie bez pośrednika, przy trzyzmuanowej pracy nawet 3,5k


@Axim: Moze by tak #!$%@? to wszystko i robic na wozkach? Junior programisci na zachodzie Niemiec maja mniejsze pensje na starcie...

Lepiej, lekarz w Niemczech ma niewiele wieksza pensje na starcie.
  • Odpowiedz
> ile w Niemczech zachodnich można tak REALNIE zarobić


@qwertyzxcv666: nie mniej niz 1360€ brutto (minimalna 8.5€). Do tego dochodza dodatki za prace w swieta, nocki etc. Na to bym sie tak realnie nastawial na start.

> Realnie - w sensie bez polskich agencji pracy, bezpośrednio u Hansa.


@qwertyzxcv666: takie uslugi w wiekszosci firm sa delegowane do zeitfirm - raczej ciezko znalezc cos bezposrednio, chyba ze jakas mikrofirma.

> na
  • Odpowiedz
Realnie - w sensie bez polskich agencji pracy, bezpośrednio u Hansa.


@qwertyzxcv666: I teraz ja wchodzę cały na biało...

Nie słuchaj @janiszewski152 @RossCan @swierzaq @patrol798 @mjfotocompl @daf38 bo mijają sie z prawdą. Nie wiem dlaczego to robią,ale sie domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Największe rozczarowanie przyniósł mi @miki4ever którego życie polega na tabelkach z internetu (tylko wtedy jak mu pasuja do kontekstu) Tutaj mu nie pasuje, więc
  • Odpowiedz
@Konwerter: chłopie zanim coś napiszesz to przemyśl to kilka razy - nie mów, że mijam się z prawdą i robię to celowo (?), skoro piszę jaką ofertę dostał znajomy rok temu. Tak jak napisałem szczegółów nie znam. Skąd wiesz, że nie miał zapewnionego zakwaterowania, dojazdu do pracy itd.? Podkreśliłem to, że szczegółów nie znam a ty mi wyjeżdżasz, że celowo kogoś w błąd wprowadzam.

Nie wiem dlaczego to robią,ale sie domyślam
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego to robią,ale sie domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się domyślasz to napisz czemu,


@patrol798: Czym sie kierują ludzie (wykopki)?Wybierz sobie z poniższych:

- Nie wiem ale się wypowiem
- Bo ja wiem najlepiej
- Wydaje mi się
- ból dupy
- Bo ja po studiach mam 2k netto to robol ni może mić wincyj!!!
- Wbijam bordo na wypoku to cos napisze, może
  • Odpowiedz
> Nie słuchaj ... bo mijają sie z prawdą


@Konwerter: kwoty o ktorej mowie, to realne kwoty zarobkow znajomych blizszych i dalszych, pracujacych na wozkach. Moim zdaniem to ty mijasz sie z prawda, mamiac @qwertyzxcv666 kwotami 2500€ na start za wozek widlowy. Ta kwota z statystyk to srednia dla wszystkich z branzy, dla niemcow z ausbildung i doswiadczeniem, a nie polaka bez jezyka, ktory dopiero przyjechal do .de .

>Podstawa 2430€
  • Odpowiedz
- Nie wiem ale się wypowiem

- Bo ja wiem najlepiej

- Wydaje mi się

- ból dupy

- Bo ja po studiach mam 2k netto to robol ni może mić wincyj!!!

- Wbijam bordo na wypoku to cos napisze, może sie uda


@Konwerter: rozumiem, że ty kierujesz się takimi kryteriami. Niestety ale nie trafiłeś, zgaduj dalej i leć w bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz