Wpis z mikrobloga

@Nataniel_PL: #!$%@?, faktycznie xD Poczytałem o Hubercie i faktycznie jest napisane, że zaniechał polowań a ci ignoranci wzieli go na patrona xD
Z tym "darz bór" też jest beka. Niby regulowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby wilki albo nosorożce nie wyjadały kukurydzy ale się pozdrawiają nadal czymś o znaczeniu "obyś dużo zwierząt #!$%@?ł" xD

@dorotka-wu: a nie prościej z jakimś automatem albo półautomatem? Taki dwutakt (?)
@Nataniel_PL widziałeś kiedyś zniszczone hektary pól przez dziki? Popałowane drzewa (które już nigdy nie wyrośnie jak zdrowe drzewo)? Widziałeś szkody jakie robią bobry, lisy itd? Z tego co piszesz to widzę że ten temat nawet cie nie interesuje i że przed chwilą zajrzales do internetu że "naukowcy tego nie potwierdzają". Roczne straty które robią (gdy ich jest za dużo) leśne dzikie zwierzęta szacuje się rocznie na setki milionów złotych. A rozumiem że
@kashmirowa: > A rozumiem że Ty hestes wegetarianinem i nie zabijasz (przez czyjeś ręce w ubojni) tych bezbronnych krowek, świnek i kaczuszek?

Zawsze bawi mnie ten argument. Czym innym jest produkcja zwierzęca w środowisku nie związanym z ekosystemem, a czym innym łowiectwo, które ma regulowac populacje.

I właśnie po to sie Dokarmia żeby te zwierzęta by one nie wyłazily poza las w poszukiwaniu pożywienia


Skoro tak wam zależy na zatrzymaniu zwierząt
@kashmirowa: czemu nie będziesz mnie wyprowdzać z błędu? Jestem otwarty na wiedzę. Powiedzmy, że mam jakies pojęcie o odziaływaniach międzygatunkowych i chętnie wysłucham Twojej odpowiedzi, no chyba, że nie masz argumentów, co zresztą potwierdziłoby ignorancję PZŁ i osób ubiegających się o członkostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)