Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: a no tak, bo przecież Bóg kazał mężczyźnie czynić sobie ziemię i zwierzęta poddanymi. Tak samo z resztą jak kobiety, więc w sumie to nie wiem co tu jeszcze robisz w tej dyskusji, zjeżdżaj do garów, skoro takie wartości wyznajesz...
  • Odpowiedz
a czemu ma być prościej?


@dorotka-wu: bo w końcu chodzi o efektywne wykonanie pracy a nie o wyzwanie czy zabawę. Nie zawsze się uda pierwszym strzałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@jos jak się nie udaje pierwszym strzałem to trzeba trenować do tarczy a nie kupować inna broń. Raz mi się tylko w życiu zdarzyło ze mi amunicji na polowaniu zabrakło. Do tego lata praktyki i przeładowanie zajmuje bardzo mało czasu. To jest akurat czterotakt z dwutaktem jest jeszcze szybciej.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: jeśli naprawdę nie rozumiesz ironii, to chyba nie mamy o czym rozmawiać, ale spróbuję jeszcze raz; uzasadniasz swoje sadystyczne zabawy przyzwoleniem wyższej siły, która niemalże jednym tchem wraz z ustanowieniem mężczyzny panem świata, mającym sobie podporządkować rośliny i zwierzęta, wywyższa go ponad kobietę, każąc jej mu usługiwać oraz pochwala niewolnictwo i torturowanie (kamieniowanie) osób o innym wyznaniu i orientacji. Ja bym nigdy nie poniżył żadnej kobiety, twierdząc, że jest
  • Odpowiedz