Wpis z mikrobloga

@kashmirowa: Dlaczego uważasz mnie za głupiego? Bo przedstawiam inny światopogląd? Gratuluję ogranicznia umysłowego xD Wnioskuję, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje argumenty, bo zwyczajnie nie wiesz co odpisać. Ty nie postrzegasz ekosystemu jako złożonego mechanizmu, a jedynie miejsca do fajnej HEHE rozrywki xd i dowartościowania siebie. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Canaretto no dlatego nie chce rozmawiać bo przedstawiasz inny światopogląd xd czaisz? Jakbyśmy zaczęli się wymianiac argumentami to byśmy się poklocili. A szczerze mówiąc nie interesuje mnie twoje zdanie :)
  • Odpowiedz
@kashmirowa: pozdrawiam, bo jestem kulturalnym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no dlatego nie chce rozmawiać bo przedstawiasz inny światopogląd xd czaisz?


@Nataniel_PL też wyraża inny światopogląd, a jemu odpisałaś xD Masz schizofrenię? Polemika może doprowadzić do prawdy, której widocznie nie chcesz, albo nie rozumiesz.
Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LeKork Nie dla przyjemnisci tylko dla twojego świeżego chlebka, kukurydzy, jajeczek i drewnianego stołu. Gdyby nie zabijano (regulowalo ilości) dzikow, lisów, jeleni itd to tych rarytasow byś miał mniej.


@kashmirowa: ale wiesz, że można zabijać i nie być z tego dumnym, nie robić sobie z tego rytuałów i zdjęć z zabitymi zwierzętami?
  • Odpowiedz
@kashmirowa: no to #!$%@? nadzieja xD No to podziel się tą prawdą, nie mogę się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kim są osoby, które naprawdę się na tym znają? Jaki mają dorobek naukowy? No weź, czekam z niecierpliwością, pozdrawiam gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz