Wpis z mikrobloga

@Viscop: Wiem, wiem, nagrałem się przeciwko ruskim już z każdego tieru :P
@RzecznikWykopu: To jest gra, w której energia kinetyczna pocisku nie ma znaczenia. Liczy się penetracja i ładunek wybuchowy pocisku.
@Niespokojny: Nie mówię Ci o słabych punktach.
Wytłumaczę Ci, w war thunderze masz moduły i załogę. Co Ci to da, że strzelisz dwa razy w dupę i rozwalisz silnik, który i tak jest rozwalony? Nic dziwnego, że się
@Niespokojny:

"Dnia 11 lutego Tygrysy Kampfgruppe "Sander" z 503. batalionu czolgow ciezkich uczestniczace w niemieckim kontrataku stoczyly bitwe o kolchoz na zachod od miejscowosci Siemiernikowo na przedpolach Rostowa nad Donem. Kolchoz okazal sie broniony znaczniej silniej niz przewidywano i Tygrysy prowadzace natarcie czolgow trafily pod huraganowy ogien czolgow i dzial przeciwpancernych obroncow strzelajacych z zawczasu przygotowanych stanowisk ogniowych.

Jednym z Tygrysow atakujacych kolchoz byl woz pelniacego obowiazki dowodcy plutonu podporucznika Zabela.
@Vasek: Po prostu trzeba jasno mowic ze ta gra jest bardziej po stronie ruskich i tyle, nie ma co sie oszukiwać, moze to kiedys naprawią ale nie ma co udawać ze problemu nie ma. Przy 10 metrach mówią ze balistyka nie dziala bo to gra a przy 2km jak mnie bije na hita t34 to mówią ze zle ustawienie, kąt itd. No daj że pan spokój.
@Niespokojny: musisz wrzucić powtórkę tego pojedynku, tak nie jesteśmy w stanie ocenić tego co się stało, zrób to w następnym poście jeśli dasz radę, chętnie przeanalizujemy czy źle oceniłeś sytuację czy jak zwykle ruskie dały dupy z programem (gra komputerowa jest programem komputerowym)
@Niespokojny: Do 5 tieru mam wszystkie czołgi niemieckie, na samym piątym mam trzy maszyny, z czego Leoś ma wino w tle - tyle mam doświadczenia grania Niemiaszkami i nie uważam, żeby ta gra była bardziej po stronie ruskich.
Tak samo wiele dziwnych strzałów odbiły teciaki, jak i moje panterki i tygrysy. Tak samo wiele dziwnych strzałów we mnie weszło, co moich.
90% moich śmierci to moje złe zagrania i kiepskie decyzje.
@Niespokojny: @onlajf: @Vasek: @RzecznikWykopu: Mirki, może nie jestem weteranem tej gry, ale też sporo przegrałem w nią (zatrzymałem się jeden przed Mausem po stronie niemieckiej) i oto, co mam do przekazania
WT to #!$%@? gówno, które #!$%@? faworyzuje yolo-plays po stronie radzieckiej, nie ma za grosz realizmu historycznego
Drifty 70 tonowym czołgiem xD
Pociski HE, które przebijają czoło tygrysa xD
T-34, które z 1,5 km trafia w cel
@Powstaniec: to, w jaki sposób driftuje w tej grze, raczej nie jest zbyt realistyczne XD
@onlajf: nie da się ni #!$%@?, dlatego czołgi = WoT i długo, długo nic. Żeby nie było - wot też ma w #!$%@? wad, kamperów, op pojazdów itd, ale przynajmniej da się bez #!$%@? kompa przez okno zagrać 2 godziny :)