Wpis z mikrobloga

@podbrodek: ciężko wycenić takie rzeczy, właściwie to chyba tylko sam @Trollsky jest w stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) same koszty materiałów nie są małe a tu jeszcze dochodzi czas pracy i maszyny + to ze to jest nóż robiony ręcznie w jednym egzemplarzu
@marchewkowy: @Rain_: nie jestescie pierwsi ktorzy mi o tym etsy mówią. Musze sie tym zainteresowac. Dzieki za dobre rady, tych nigdy za wiele :)

@Stalon87: w sumie wiekszosc moich nozy mozna zastosować będąc mmyśliwym.
@dylann: wyceniam go na około 7 banknotów z Władysławem, aczkolwiek bede sprzedawał noze od początku stycznia 2017. Otwieram działanosc z dniem 2 stycznia i wtedy zaczne sprzedaż.
@Trollsky: Moim zdaniem bardzo dobrze robisz, że od początku nagrywasz Twoją sympatyczną angielszczyzną. Polska owszem, ale moim zdaniem powinieneś się przede wszystkim skupić na rynkach zachodnich i tam wypracowywać markę. Takie jest moje doświadczenie z 5 lat przy małej produkcji i ok 10tyś listów i paczek wysłanych na cały świat. Oczywiście trzymam kciuki.
@Trollsky: Wszystkie będą w okolicach siedmiu władysławów czy będzie dużo drożej i dużo taniej tak średnio pytam bo nie wiem ile mam odłożyć:P
@Trollsky: A myślałeś żeby sprzedawać swoje noże dołączając film z procesu wykonania. Nie mówię, że do każdego, ale jak uruchomisz sprzedaż możesz spróbować, a nuż będzie zainteresowanie. Ja bym chciał taki nabyć.