Wpis z mikrobloga

  • 345
Sprawa jest dość poważna.. Zaginął polski kierowca ciężarówki, który miał dzisiaj wrócić z Hiszpanii.. Jechał białym Mercedesem MP3 z niebieską naczepą bez reklam. Nr rejestracyjne ciężarówki to ST 3986F, a naczepy ST1043H. Samochód nie ma GPS'u wiec powstał problem. Ostatnia rozmowa z jego żona była około 20:30 w niedziele z okolic jonquera według prawideł dziś powinien być w kraju natomiast ostatni nr na jaki dzwonił to nr alarmowy na policję w okolicach Perpegan (sorry za pisownię) około godziny 14:00 w poniedziałek i to jest już podejrzane do dziś popołudnia telefon był aktywny po południu musiał się rozładować bo nie było sygnału. Policja jest już powiadomiona. Jeżeli ktoś by widział ten zestaw lub wiedział co z kierowcą jest proszony o kontakt na nr 602691486. Każda informacja może być na wagę życia...

Jesli to nie problem prosiłbym o udostępnienie na stronce by więcej osób widziało.."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1217470404942145&id=427705690585291

#tychy #polska #tir #zaginieni #itaka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 113
@Zawod_Syn: juz napisalem kiedys ze wali mnie czy bylo czy nie, jesli chodzi o zaginionych nawet setna informacja moze pomoc i dopóki starczy mi sil bede wrzucal

@Duzy_Kotlet: jak tylko bede cos wiedzial a pewnie info bedzie to zawolam
  • Odpowiedz
@bslawek: mój tata wraca własnie z Hiszpanii tirem, jest już w Niemczech spytam się , może coś słyszał widział. I też był w katalonii w weekend i w poniedziałek, z tego co wiem robił zakupy w Escudero często .edit: odnaleziony ? :D potwierdzone ? @Deba:
  • Odpowiedz