Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@Kolezka88: Zgłaszajcie sprawę do UOKiK, a jak telefon długo nie dochodzi to także na Policję. Jeżeli odebraliście przesyłkę zachowajcie pudełko (pudełko/koperta jest dowodem w sprawie, dowiedziałem się o tym jak zgaszałem na Policję podobnego cwaniaczka) oraz wszystkie inne dowody jakie możecie zebrać np. korespondencja mailowa, dowody wpłaty, pismo od celników itp. Lepiej nie odsyłajcie niczego samodzielnie, a jeżeli już to koniecznie za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.
Tutaj macie dane gościówy na którą
Generalnie dzwoniłam tam dzisiaj i na połączenie z konsultantem czekałam 24 minuty. Stwierdzil ze mam takie prawo, kazal napisać email do UC, zwort kasy gdy przesylka wroci do nadawcy
W regulaminie jest tak : Klient jako importer towaru zobowiązany jest do zapłacenia opłaty celnej w wysokości 23% wartości towaru :// u mnie przesyłka ma status : 2016-11-15 09:04 Arrival at Destination Post (Country: PL), więc chyba powinna być juz w Polsce. Na razie cisza....