Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
sluchajcie. Zadzwoniłam do tego biura (fatalna obsługa), postraszyłam policją i UOKIKiem, zażądałam zwrotu pieniędzy i voila! Dostałam kasę z powrotem, z tym że przeczytałam jeszcze kilka przykrych słów na swój temat. ŻADEN polski sklep by sobie na to nie pozwolił.
Z rozpędu zgłosiłam ich też do Federacji Konsumentów. Niech sie za nich wezmą.
A Wam radzę walczyć o swoje, może Wam się uda tak jak mi odzyskać pieniądze.
Jest po godzinie 18 nie dostałam paczki i raczej już dziś nie dostane. Napisałam do nich: co wtedy oznacza data doręczenia na 8.11 przez poczte polską i że paczka jest w drodze... numer do śledzenia przesyłki jest nieaktywny na stronie przewoźnika, napisałam w tej sprawie też do poczty, czy wgl taki numer istanieje :) Dam znać co dalej.
Dostałam od nich wczoraj smsa ,że paczka została wysłana 7.11 . I juz podali date doręczenia na dzień dzisiejszy? Coś nie tak.. paczki z Chin nie idą jeden dzień... niech to się już skończy wszystko...
Też zamówiłem telefon na ultragsm. Niestety regulamin przeczytałem dopiero, po przesłaniu pieniędzy(to było głupie), gdy opóźniało się wysłanie paczki. Jak dowiedziałem się, że paczki są wysłane z zagranicy i jest bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę, zrezygnowałem e-mailowo z zamówienia. Udało mi się to zrobić przed jej wysłaniem. Kontaktowałem się ze sklepem telefonicznie, e-mailowo i przez czat. Obsługa nie wydawała się zbyt kompetentna, ale starała się pomóc. Kilkukrotnie zapewniano mnie, że pieniądze
@gruszekg: ja w sumie nie wiem co zrobic bo teoretycznie mam napisane, że zamówienie jest gotowe XD ale kurna skoro juz druga osoba napisala, ze dzwonla do nich i ze zwracaja kase to sam do nich zadzwonie
@skejdz: Ja zrezygnowałem w momencie, gdy status mojego zamówienia był: kompletowanie przesyłki (czy jakoś podobnie), i nie zmieniał się od kilku dni. Z regulaminu wynika, że anulować można zamówienie do momentu wysłania. Proponuję do nich zadzwonić, może ktoś udzieli Ci dokładniejszych informacji o zamówieniu. Musisz być jednak cierpliwy, ja dzisiaj czekałem około 15 minut na połączenie z konsultantem.
co jest najciekawsze nawet numer przesyłki jest prawidłowy, jest kraj nadania singapur ;O

Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny
Kraj nadania: Singapur
Kraj przeznaczenia: Polska
Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Wysłanie przesyłki 2016-11-08 15:43 SINGAPORE SAL
No ja poczekam, zobacze co to bedzie. Wg mnie skoro jest przesylka wyslana i jest powierdzenie w postaci kodu i mozna to sprawdzic na stronie ppczty polskiej to wstrzymam sie narazie z policja
"Jak widzi Pani murzyna na ulicy to pokazuje Pani palcem i ucieka bo to taki szok dla Pani? Przepraszam za porównanie ale tak się Pani zachowuje jak w ciemnogrodzie obecnie." Wysoce profesjonalne.