Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@skejdz: Dzięki tobie i reszcie waszej "paczki" która się jakoś trzyma i wspiera, nie skorzystałem z ich propozycji. Chciałem zamówić telefon i popełniłbym niezły błąd. Współczuję wam, ale również cieszę się, że się tym podzieliliście i dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy o tej pseudo firmie. Życzę wam, byście otrzymali z powrotem pieniądze i jeszcze raz dziękuję.
Gdzie mogę sprawdzić wszelkie informacje takie jak numer paczki jeśli kupiłem telefon bez rejestracji na stronie ?
Oraz na jakich stronach mogę sprawdzić gdzie znajduje się moja paczka? W emailu dostałem odnośnik do strony gdzie są informacje o przesyłce lecz tam muszę się zalogować, a ja nawet konta nie zakładałem ...