Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@aleola: zostawiam telefon sobie bo dziala naprawde spoko,
@KochamEwe: nie jest odnawiany, sprawdzalem z filmikami z yt jak mozna poznac czy jakas kopia czy oryginal i wychodzi na to, ze oryginal. gwarancji niestety nie dostałem

Osobiscie jednak nie zamówiłbym drugi raz tam telefonu, tyle nerwów i wg cala ta akcja byla #!$%@? XD nastepnym razem wole wydac wiecej kasy i kupic w salonie telefon
@KochamEwe: no tak, gwarancji nie dostalem, ale w moim zyciu tylko jeden raz zniszczyl mi sje telefon bo nie mialem szkla na wyswietlaczu. A w razie problemow z telefonem wysle go poprostu do HTC
@KochamEwe: napisałem do nich email o gwarancję - odpisali :
Witam

Dowód zakupu znajduje się w profilu na naszej stronie, jest jednoznaczny z kartą gwarancyjną.

Pozdrawiam.
Witam. Zamowilem na ultra telefon 11.10 dzisiaj przyszedl mi list z urzedu celnego. Jak myslicie, czy jesli nie zaplace, uc odesle do nadawcy czy sklep zwroci kase?? Bo mi sie wydaje ze jednak nie...