Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
Przed chwilą na stronie do śledzenia przesyłek zmienil sie status na zakończenie procesu przygotowania do wysłania i jakby paczka zostala nadana z Holandii. Z ciekawość numer przesyłki wpisałem na stronie poczty polskiej ( wczesniej ta strona nie wykrywala mojego numeru przysylki ) lecz teraz jest informacja o przesyłce i ze dzis o 11:30 paczka została wysłana z Holandii. Ciekawe co z tego wyniknie
@ozzymon: Ile dokładnie minęlo Ci już dni roboczych , ponad 30 juz chyba na pewno? Ja tez juz zbieram screeny, dane itd. Nie może być takiego przekrętu, na sucho to nie może im przejść... Próba jakiegokolwiek kontaktu z nimi udala Ci sie ostatnio, czy nic ?
Sprawdziłem to konto galaxy_phones na allegro, to ta babeczka. Zajmuje się tym samy ( lub zajmowala, ale świeża sprawa bo teraz nic nie ma wystawionego ) czyli telefony z azjii. Ostatnio sporo komentarzy negatywnych i sprawy podobne albo i identyczne jak na okaygsm i ultragsm, lewy sprzet itd Wydaje sie ze te dane podane przez tego goscia na opineo to nie fake. Jest to juz konkretny trop, konkretne dane i konkretne nazwiska...
Natomiast jutro dzwonie do rzecznika praw konsumenta, bo w moim przypadku jest niezgodność z zamówieniem, jak kupowałem gwarancja miała być producenta a jest w ich serwisie. Nie mam telefonu, pieniądze są zamrożone. Mam ich zapewnienia, że telefon mogę odesłać do Krakowa a nie do Chin ze względu na tą niezgodność, ale tymi zapewnieniami to mogę sobie d u p ę podetrzeć. Jak wyślę telefon to zostanę bez niego (o ile przyjdzie) i
plato - Natomiast jutro dzwonie do rzecznika praw konsumenta, bo w moim przypadku jes...

źródło: comment_JW6RJWLj183qdI2cOk4lpxRAePlDJFji.jpg

Pobierz
@Kuba_999: Ty masz jakiś numer przewozowy? Ojciec zamówił 10 listopada. Osobiście nie wierze, że ten telefon przyjdzie. Nie wiem co mnie podkusiło, że wysłałem mu link do tego sklepu, a on od razu kupił...