Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
A u mnie dalej brak zwrotu. Paczka jest u nich dawno na miejscu na poczcie. A oni dalej mają problem ,zeby zwrócić pieniądze. A innym od tak wysyłają i proponują ugody ? @giovanna-goia albo szanowny ultragsm się pod tą nazwą kryje albo mamy doc czynienia z nierównym prawem konsumenckim. Dlaczego mam zostac potraktowana gorzej niż Ty ? Bo nie męczę ich codziennie mailami? Janusze sprzedaży, polskie cebulaczki oszukują nie radzą sobie z
Panstwo, o ktorych mowa, funkcjonuja tez na Allegro jako galaxy_phones, Galaxyphones (oba konta zawieszone w zwiazku ze sporami z kupujacymi) oraz dignity-pl. Obstawiam, ze ich biznes nie powstal z czystej checi zrobienia ludzi w wala, tylko mial byc dobrze prosperujacym posrednictwem z aliexpress. Niestety, nie zalozyli chyba, ze czesc paczek moze zniknac i ze w ramach tego posrednictwa trzeba bedzie oddac ludziom kase. Albo po prostu polozyli na to laske. W przypadku
witam.mam pytanie,czy kupowała Pani telefon w ultragsm?
Pisze bo ma Pani polubioną ich strone.
dzieki i pozdrawiam
18:04
Prośba została zaakceptowana przez użytkownika Elżbieta Maciejowska.

Tak
22:05
No i jak z tym kupnem?

Ok
nie wierze
po tych kom. na wykopie

Dlugo czekalam ale tel jest super
oryginał i nowy,wszystko się zgadza
?

Tak
Koniec rozmowy na czacie
Wpisz wiadomość...
dzieki i pozdro

Ja zamawialam lenovo
A806
dawno?

Nie
a urząd celny?

A nie wiem
nic nie przyszło z UC?tel przyszedł bezpośredni do pani?

Chyba tak
Kurier przywiozl
okdzieki i powodzenia
Koniec rozmowy na czacie
Wpisz wiadomość...
Z niepokojem obserwuję forum od jakiś 3-4 tygodni. Podobnie jak większość dałam się nabrać i kupiłam telefon w tym sklepie. Dokładnie 14.11.2016r. przelałam pieniądze. Do dziś przesyłki nie ma nawet w Polsce (mija właśnie 28 dzień roboczy). 23.11 paczka dotarła do Holandii, ale sklep raczył mnie o tym poinformować w mailu dopiero 30.11... Następnie 3 tygodnie zamówione przeze mnie cudo leżało w sortowni. 19.12 znalazłam na stronie trackingowej informację "the item is
@latek1: To ty nie wiesz że lajki na fejsie można kupować? Na rumuńskim profilu ultragsm na fejszbuku jeszcze niedawno było więcej więcej lajków niż na polskiej, ale widzę że poznikały..
Swego czasu Platforma Oszustów kupiła lajki z Turcji i niemalże z dnia na dzień na ich profilu pojawiło się kilka tysięcy nowych polubień od rożnych Ahmedów i Mustafów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobra,dobra. Dosyć spamowania. Każdy tutaj wyczekuje zrzutu/screena od @giovanna-goia, a jeśli się nie doczekamy, uznania tego za fejk "matki-polki". Czas na konkrety, trzeźwość umysłu - jest, czy nie ma? Przestańmy sobie mydlić oczy nawzajem - ślepy blind, czy karty na stół, panienko? Później jedziemy dalej: step by step, dostaniemy te #!$%@?łe towarzystwo małżonków, którym się wydaje, że tylko niebo nad nimi.
@Lechu89: Jakby taki przelew dostała giovanna to juz by był wrzucony. Zrobienie tego trwa minute, a nie śmieszne zasłanianie sie, że nie ma drukarki żeby pokazac przelew ( co za pomysl z drukarka ???) Według mnie albo sie dosytanie telefon ( uzywany, refurb) albo sie wgl nie dostanie. Do tego cło moze być. Odsylanie telefonu do nich i liczenie na zwrot to kolejny błąd bo wtedy ani telefonu nie bedzie ani
Nie ma nikogo tutaj bliżej Krakowa kto poswięciłby pare godzin i przejechałby sie tam pod ten adres podany przez nich na które każą wysyłać zwroty?? Oni tam siedzą , ciekawe jak odpowiadaliby swoim klientom wtedy.
@KochamEwe: nie życzę sobie takich insynuacji szanowny Panie. Prosze sobie przeczytać moje wyjaśnienie dlaczego nie umieszczę tego screenu teraz - moze dotrze do Pana/Pani czym różni sie odpisanie na telefonie na niesmaczne przytyki a zrobienie screenu który musiałabym zanonimizowac bo sory ale swoich danych w tym numeru rachunku nie mam zamiaru tutaj umieszczać. Jak nie chcecie wierzyć ze dostałam zwrot to łaski bez - nic mnie to nie interesuje. Trzeba byc
@Lechu89: zrzutu nie bedzie. Prosze przeczytać to co napisalam do tej pory i prosze mnie nie obrażać. Jesteście niesmaczne co najmniej. Nie mam obowiązku nic tutaj wrzucać a juz na pewno nie po takich komentarzach. Jezeli sądzisz ze nie dostalam zwrotu Twoja sprawa. Rusz jednak głowa jaki miałabym w tym interes zeby tak twierdzić. Jezeli byłbyś tu od początku to widziałbyś moje wypowiedzi i wiedziałbyś ze zaczęłam nawet organizować ludzi do
Moja paczka jest już spowrotem u nadawcy w Chinach. Sklep pisze ze czekają na potwierdzenie od pracownika i od razu wysyłają zwrot... ciekawe ile to potrwa. Odpisują na mejle a to już coś. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Mietki, na wstepie chce podkreslic ze w zaden sposob nie lobbuje UltraGsm. Zamówiłem u nich telefon w środę, jednak nie doczytalem ze nie wystawiaja fak vat + za pozno poczytalem opinie....(ogolnie zakup z dupy bez sprawdzenia, szybka pilka...). Telefony kontaktowe nie odpowiadaja tzn na gsm zglasza sie przepelniona poczta, a stacjonarny mowi ze godzina czekania na polaczenie z konsultantem., Sprobowalem mailowo, wyslalem prosbe o anulowanie transakcji. No i... transakcja zostala anulowana, pieniadze(pomniejszone
źródło: comment_CiW7OVfMKDP8PEweSY7sgMqyIFMDmkic.jpg
Aha, mała niescislosc poczatkowo przelalem 899.00 zł czyli o 99 groszy za malo i zrobilem jeszcze jeden przelew na 0.99 zl ale juz nie wrzucalem screena.
@lapserdaq: Zamówiłem telefon w niedziele po czym zobaczyłem opinie. Napisałem w poniedziałek maila i dostałem odpowiedź że nie mogą anulować mojego zamówienia. Dlaczego @ultragsm traktuje nierówno swoich konsumentów?
@opasier: wiesz dlaczego? Bo ludzie, którzy opisują tutaj jakiekolwiek happy-endy, mają albo furę szczęścia w tym kłamliwym procederze, albo są jego częścią-bardziej lub mniej świadomie. Uwiarygadniając te bujdy, żerujące na przedświątecznej (a zapewne za chwilę także na post-świątecznej kolejnej łże-promocji) mieszają głosy oszustwa z perspektywą "a może mi się uda", choć nawet ci tzw. szczęśliwcy wiedzą, że coś jest nie tak. A nóż ktoś jeszcze się skusi i przykryje gówno lukrem.
@opasier: ja napisalem maila tego samego dnia czy to ma znaczenie, nie wiem. Moze to jest tak jak kolega nizej opisuje. Nie wiem jaki telefon zamawiales ale mam wrazenie ze z telefonami Xiaomi nie powinno byc problemow, bo w Chinach tego duzo ijak sprawdzalem ludzie je dostaja i chyba jest ok, ale iphony, samsungi itd to juz inna bajka...
No to myślę że może być ok, jedynie co, to bym się trochę oclenia obawiał czyli pewnie z 200 zł. Gdybyś zamówił jakiegoś flagowca to raczej byłbys w dupie bo z tego co czytałem to ludzie dostaja telefony odnowione, po jakiś zwrotach, ewentualnie odpadach z fabryki, stąd takie ceny. Trzymam kciuki.
Moja paczke z HTC one M8 zatrzymali celnicy i przyslali list.
Co dalej ktos odbieral taka zatrzymana paczke. Co sie bardziej oplaca odebrać i zwrócić w ciagu 14 dni, czy nie odbierać.
Finansowo oczywiscie.
ps. moj brat, ktory czekal na final mojeg zamowienia kupil taki telefon z 12 msc gwarancji za 500 zl, mnie wyjdzie 800 zl niewiadomo co.