Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale #interstellar to według mnie jeden z najlepszych, jak nie najlepszy film w swoim gatunku. Ba, jeden z lepszych filmów, jaki kiedykolwiek widziałem.
Może powiecie, że gówno mam nie gust, ale dla mnie to po prostu majstersztyk. Perfekcyjnie zaplanowane wszystko od początku do końca, całość utrzymana do samego końca w napięciu, świetny punkt kulminacyjny, bardzo dobra gra aktorska, efekty, no i przede wszystkim... Hans Zimmer.

Mówcie co chcecie, ale ten film jest po prostu kuźwa zajebisty.

https://www.youtube.com/watch?v=ECjYsWLgy3I dla łez
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=UDVtMYqUAyw dla uszu

#filmy
#gownoczyniegust
Vister81 - Mówcie co chcecie, ale #interstellar to według mnie jeden z najlepszych, j...

źródło: comment_aFTfsN6mTrbpvap1aB4GUpfCPzfmoeSb.jpg

Pobierz
  • 111
@Vister81: Nah, średniej klasy film fantasy-naukowy, trochę ładnych widoków, trochę ładnej muzyki, sporo średniego, fabuła nie wie do końca czym chce być: o eksploracji czy thrillerem. A kończy się kretyńskim fantasy. Nie powiedziałbym, że "wszystko było idealnie zaplanowane": w końcu jak rozwiązanie równań grawitacji naprawiło biosferę Ziemi?

Chyba najlepiej widać problem tego filmu w jego najlepszej scenie. Jak Matt (nie pamiętam nazwy postaci) #!$%@? na stacje, popełnia błąd i ci muszą
@cwiercwieku: Chyba masz jakiś uraz, że śledzisz wszystkie moje posty by je wyłapać. Wchodzę w polemikę pod każdą dyskusją na temat filmu który widziałem. Nie ma ich tu zbyt wiele tym dziwniejsze, ze wszystkie (nie wiem, trzy? max) znalazłeś.
Masz też poważne braki w edukacji w zakresie czytania, jeżeli wydedukowałeś, że jest kiepski.

Czy to ty jesteś tym od "wypokowych ekspertów" który wolał rzucić książką i uciec z dyskusji?
@klinQQ: lol. Ten film wprowadza chyba największy podział pomiędzy widzów XD Historia być może nie jest absolutnie wybitna, moc miłości olaboga ale na tle innych blockbusterów Interstellar mocno się wyróżnia. Dla mnie to absolutnie must watch - przynajmniej dla muzyki i efektów wizualnych.

Oglądałem w kinie będąc niemal samemu na sali - najlepszy wypad do kina ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)