Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale #interstellar to według mnie jeden z najlepszych, jak nie najlepszy film w swoim gatunku. Ba, jeden z lepszych filmów, jaki kiedykolwiek widziałem.
Może powiecie, że gówno mam nie gust, ale dla mnie to po prostu majstersztyk. Perfekcyjnie zaplanowane wszystko od początku do końca, całość utrzymana do samego końca w napięciu, świetny punkt kulminacyjny, bardzo dobra gra aktorska, efekty, no i przede wszystkim... Hans Zimmer.

Mówcie co chcecie, ale ten film jest po prostu kuźwa zajebisty.

https://www.youtube.com/watch?v=ECjYsWLgy3I dla łez
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=UDVtMYqUAyw dla uszu

#filmy
#gownoczyniegust
Vister81 - Mówcie co chcecie, ale #interstellar to według mnie jeden z najlepszych, j...

źródło: comment_aFTfsN6mTrbpvap1aB4GUpfCPzfmoeSb.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Vister81: Byłby to bardzo dobry film, być może nawet najlepszy gdyby nie to, że jest bez sensu. Czarna dziura na półce z książkami w pokoju małej dziewczynki jest tak z dupy absurdalnym pomysłem, że przekreśla wszystko inne co jest dobre. Bo albo robi się sci-fi albo fantasy, trzeba się zdecydować.
  • Odpowiedz
@Jah00: Właśnie ten motyw z czarną dziurą, tym dziwnym przeniesieniem się w czasie, tą Magiczną Komunikacją Powstałą Z Miłości Ojca do Córki (TM) i tym że w jakiś dziwny sposób wylądowała ona w książkach i z bliżej nieokreślonego powodu ojciec mógł wchodzić w interakcje z nimi...... nie no po prostu nawet dla kogoś kto interesuje się nauką tylko na poziomie czytania focusa i oglądania kanałów popularnonaukowych na youtube, cały film
  • Odpowiedz
  • 0
@xerror dla niej czas prawdopodobnie będzie już płynął normalnie, tak jak na przykład na ziemi. Natomiast Cooper to inna sprawa. Przecież mógłby trafić na miejsce, w którym czas znów upływa kilkaset razy szybciej niż normalnie :]
Można gdybać, nie jestem fizykiem ani żadnym fanatykiem scifi. Film był zajebisty i tyle. Idąc do kina nie wymagam naukowego podejścia, tylko naprawdę dobrej zabawy.
  • Odpowiedz