Wpis z mikrobloga

Proszę o modlitwę za mojego synka, który jest na tym świecie niecałe 20 godzin. Leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Z całego serca dziękuje. Trzymajcie kciuki!
#mikromodlitwa
  • 117
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: próbujesz udawać jakiegoś wielce rozsądnego i mądrego, ale nie przyjdzie Ci do głowy, że modlitwa jest dla niego wsparciem? Myślisz, że po udanej walce o życie synka powie lekarzowi: "tylko dzięki modlitwie wszystko się udało"? A nie może powiedzieć: "dziękuję, doktorze, dziękuję, Boże"? Gdyby autor postu był takim kretynem, za jakiego go masz, to już dawno zabrałby stamtąd synka i jego życie powierzył jedynie modlitwie. Także idź być #!$%@?
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: Człowieku ty nie masz choć odrobiny przyzwoitości i wyczucia? Mireczka synek walczy o życie a ty piszesz jakieś bezsensowne prowokacyjne wpisy i kręcisz gimboateistyczne gownoburze.

@Wilk86: Trzymam kciuki żeby młody wyzdrowiał. Będzie dobrze cumplu
  • Odpowiedz
@Wilk86: Trzymaj się Mirku! Bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego syna. Pamiętam wciąż, jak byłem z moim w szpitalu, mimo że był już kilkadziesiąt dni starszy i zagrożenie było niewielkie. Pamiętam mój stres, wiem że wszystko schodzi na dalszy plan, wszystko... Jak tylko z tego wyjdzie, to go przytul i ucałuj od wspierających Mireczków! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz