Wpis z mikrobloga

Proszę o modlitwę za mojego synka, który jest na tym świecie niecałe 20 godzin. Leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Z całego serca dziękuje. Trzymajcie kciuki!
#mikromodlitwa
  • 117
  • Odpowiedz
  • 13
@Wilk86 nie chodzę do kościoła wiec kiepsko się modlić.. Mam nadzieję że mały okaże się mocnym skurczybykiem o wyjdzie z tego.
Jakoś #!$%@? przykro mi się zrobiło że twój syn od razu musi stoczyć tak ciężka walkę.
Trzymajcie się ciepło
  • Odpowiedz
@Wilk86: Mhm, czyli jak z synem będzie wszystko spoko to powiesz "dziękuję ci boże", a nie "dziękuje ci cudowny lekarzu za swoją ciężko wykonaną pracę dzięki której mój syn żyje"? bycie lekarzem to niewdzięczny zawód, jak umrze to na pewno obwinisz za to lekarza.
  • Odpowiedz
  • 451
@Wilk86: Mhm, czyli jak z synem będzie wszystko spoko to powiesz "dziękuję ci boże", a nie "dziękuje ci cudowny lekarzu za swoją ciężko wykonaną pracę dzięki której mój syn żyje"? bycie lekarzem to niewdzięczny zawód, jak umrze to na pewno obwinisz za to lekarza.

Idź być sobą gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Wilk86: Trzymam mocno kciuki za zdrowie maluszka - daj znać jeśli będziesz potrzebował jakiejś pomocy. Będzie dobrze, zobaczysz!
  • Odpowiedz
Mhm, czyli jak z synem będzie wszystko spoko to powiesz "dziękuję ci boże", a nie "dziękuje ci cudowny lekarzu za swoją ciężko wykonaną pracę dzięki której mój syn żyje"? bycie lekarzem to niewdzięczny zawód, jak umrze to na pewno obwinisz za to lekarza


@Magik_Antonio: tak właśnie myślę, że to jest właśnie rzecz nad którą ma poważną rozkminę i on i lekarz. Dobrze że podniosłeś ten temat.
  • Odpowiedz