Wpis z mikrobloga

Proszę o modlitwę za mojego synka, który jest na tym świecie niecałe 20 godzin. Leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Z całego serca dziękuje. Trzymajcie kciuki!
#mikromodlitwa
  • 117
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: żenująca jest Twoja próba zwrócenia na siebie uwagi. Facet ma dziecko, które leży na intensywnej terapii, a Ty pieprzysz jakieś farmazony czy Bóg istnieje czy nie. Weź sprawdź czy masz świeże warzywa w lodówce, albo zgaś światło jak Ci się nudzi, ale nie zaśmiecaj wątków, w których nikt nie chce Twoich pozbawionych sensu popisów. Chyba, że taki z Ciebie twardziel, że jedynie na czyjejś krzywdzie potrafisz się wybić, to
  • Odpowiedz
@Wilk86: Witajcie moi mili!
Wybaczcie, że nie pisałem nic wcześniej. Stan Sambora od tygodnia był stabilny, ale nie chciałem zapeszać, ani kusić losu. Dziś jest ten dzień kiedy wreszcie jesteśmy w komplecie! :D HURRRA!
Po ciężkiej batalii z pękniętym płucem (odma opłucna), ponad tygodniowej śpiączce farmakologicznej i dwóch respiratorach (jeden zwany pralką: aż telepie biedactwem) + antybiotyki, dren w płucko i cholera wie co jeszcze, po 20 dniach jest w końcu z nami:)
Ogromne szczęście! Teraz najedzony smacznie sobie śpi. Pierwsza nocka. Zacieram ręce! :)
Dziękuje Bogu, lekarzom, całej załodze szpitala w Zielonej Górze i Wam moi mili, za modlitwy, za dobre słowa, za wsparcie!
Cała ta straszna sytuacja nasunęła mi mnóstwo refleksji odnośnie życia i ludzi, ale to nie temat
  • Odpowiedz
@Wilk86: kamień z serca. Od kiedy przeczytałem Twój apel, stan Twojego synka nie dawał mi spokoju. Co kilka dni sprawdzałem czy nie napisałeś czegoś nowego i przyznam, że obawiałem się już najgorszego. Sam zostałem tatą w lutym i nie potrafiłem sobie nawet wyobrazić przez co przechodziliście. Bardzo sie cieszę, że wszystko dobrze sie skończyło! "Zrobiłeś mi dzień"! Dużo zdowia!!! :)
  • Odpowiedz
@quisquis: Można postradać zmysły. Niemoc jest straszna. W dodatku Panie pielęgniarki, które nastawiały nas na najgorsze. W takich chwilach trzeba być silnym, głównie dla dziecka.
Inaczej się patrzy na świat jako rodzic co? :) Dziękuje cumplu i też Wam życze dużo zdrowia! :)
  • Odpowiedz