Wpis z mikrobloga

Proszę o modlitwę za mojego synka, który jest na tym świecie niecałe 20 godzin. Leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Z całego serca dziękuje. Trzymajcie kciuki!
#mikromodlitwa
  • 117
  • Odpowiedz
  • 0
@mila-uk Twoje dziecko umiera. Przychodzi kretyn i mówi "nie ma nadziei zluzuj i daj mu umrzeć" tak to odebrałem. I sram na co mowisz. To jest nieludzkie i jebitnie chamskie.
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: wez ty nie rób #!$%@? z logiki. Gość prosi o wsparcie duchowe w ekstremalnie ciężkiej sytuacji życiowej a ty #!$%@? się ze swoją mądrością. Gdybyś nie był gimboateistą to byś może zakumał że każde wsparcie w takiej sytuacji jest dla niego ważne i nie musi dyskredytować lekarzy jeśli prosi Boga o pomoc. W dupie żeś był, #!$%@? żeś widział i jeszcze widocznie #!$%@? w życiu przeżył.
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: nie wiesz czy jestem wierzący więc po co pytasz mnie co powiedzialby Jezus? Ja ci mówię żebyś skończył #!$%@?ć bo nie da sie tego czytać. W kolo powtarzasz to samo i blyszczysz inteligencją. Serio. Weź się juz moze nie kompromituj bo widać że nie ogarniasz teraz tego gówna w które sam wlazłeś.
  • Odpowiedz
Ludzie naprawde?!?! Czlowiek pisze o swoim malym dzidziusiu ktory lezy w szpitalu i walczy o zycie a Wy sobie dywagacje na temat modlitw o jego zycie i zdrowie robicie. Wypad z tym na PW czy inne miejsce. @Wilk86 z calym serduszkiem trzymam kciuki za dzidziusia. Da rade!!!
  • Odpowiedz