Wpis z mikrobloga

Proszę o modlitwę za mojego synka, który jest na tym świecie niecałe 20 godzin. Leży na intensywnej terapii i walczy o życie. Z całego serca dziękuje. Trzymajcie kciuki!
#mikromodlitwa
  • 117
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: nic Ci nie da udowodnienie że wiekszosc z tych 90% nie żyje zgodnie z przykazaniami. Wyszliśmy od sytuacji w której nie ogarniasz ludzkiej tragedii a to z kolei robi z Ciebie mocno ograniczonego umysłowo. Jednak wolę wierzacych którym daleko do ideału niż kogoś kto ma we łbie taką sieczkę jak Ty. Dziękuję dobranoc. Przeżyj trochę a może nabierzesz pokory-nie do wiary ale do życia.
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: ale ziomek jak ja mam argumentować cokolwiek jak ty nic nie przedstawiasz, ani tezy, ani hipotezy, ani nie obalasz zadnego mojego slowa, klepiesz losowe glupoty w stylu ze nic nie przezylem, to nie jest zaden argument, to jest nic
  • Odpowiedz
hej @moderacja jak to jest ze w tym wpisie jest tyle komentarzy obrażających mnie i nikt nie dostał bana? pamietam jak dziś i zresztą tak bylo nie raz ze wystarczylo zebym kogos nazwal jakims "#!$%@? idiotą" zeby dostac bana na miesiac, a cala nitka wylewania na mnie gówna to za mało?
  • Odpowiedz