Wpis z mikrobloga

Ostatnio leżymy sobie z niebieskim w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jakoś tak przytuliłam się do niego a on do mnie:


Chyba czas coś ze sobą zrobić.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 24
  • Odpowiedz
nie pyskuj stulejo


@niki69194: Kwientesencja kobiecości w 100kg okrągłości. Nie ma to jak dać radę, a gruby pączuś już foszy i atakuje. W sumie gówno mnie obchodzi twój los. Możesz tyć i później narzekać że chora przez hormony i stres, bo cię płytki niebieski zostawił.
  • Odpowiedz
wolę być tłustą pyskatą świnką, która ma kochającego faceta niż być jakimś zapiwniczonym stulejarzem bez życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niki69194: Twój wybór, jeśli nie szanujesz swojego zdrowia, czy zanikającego pożądania wraz z każdym kilogramem więcej.
  • Odpowiedz
Ale musisz mieć smutne życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Inax: Nie mam, dzięki takim jak wy ( ͜͡ʖ ͡€) Lubisz grube okej. Promuj dalej niezdrowy tryb życia, a ja będe wesoły promując szczupłe, uprawiające sport, bez zaniku mięśniowego i nie robiące fochów z tego powodu, że się zwróci uwage.
  • Odpowiedz
słabe prowo XD nic tylko się śmiać z takich jak ty bo szkoda strzępić ryja ( ͡ ͜ʖ ͡)


@niki69194: Nie moja wina że masz już ryja z powodu tego obżarstwa. Polecam jednak mieć buzie, być grzeczną, kobiecą i zdrową.

Chyba czas coś ze
  • Odpowiedz