Wpis z mikrobloga

siemka, sprawa wygląda tak mam 183 cm wzrostu waże 83kg (mam 17 lat jakby kogoś to interesowało) i jestem obecnie na #redukcja i ogólnie chodzi mi o to żeby odsłonić 6pack (wiadomo laseczki i te sprawy) nie mam dużo tkanki tłuszczowej (wg wagi na siłowni 12,5%) i czy myśliscie że warto przejść na #vlcd lub #psmf ? obecnie jestem na kaloryce 2500 (200b 220ww 100tł). Czy wyżej wymienione diety pomogą mi szybciej osiągnąć mój plan? Pozwole sobie zawołać @Polska5Ever oraz @MalyBiolog bo widziałem że ogarnialiście oboje psmf :) #silownia #mikrokoksy
  • 17
@Gaahl75: taka waga jest dokladna jak wchodzisz na glodnego, bez zadnego wysilku a takze nie piles niczego z kofeina.
Sprawdz jeszcze raz. Moja pokazuje mi 11% i kratownice to ja mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zacznij biegac, od razu samo sie odsloni :)
@Gaahl75: Miło mi, że mnie zawołałeś, ale ja jestem naukowcem a nie siłaczem. Opisuję jedynie swoje doświadczenia z psmf/vlcd oraz inne informacje od strony naukowej.
Nie wiem jaki jest Twój cel w dłuższej perspektywie. Moim jest ogólna budowa siły, a potem dopiero sylwetki. Starałem się zejść do niskiego poziomu bf by mieć lepsze środowisko hormonalne do budowy mięśni. PSMF zrobiłem dopiero po prawie 6 miesiącach normalnej redukcji (z 90kg na 76kg