Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: W rodzinnej miejscowości zawsze wsuwam wiejskie jajka. Wiecie, że one inaczej smakują i generalnie mają inne ubarwienie żółtka? Dodatkowo są ponoć dużo bardziej wartościowe pod wzgledem zawartych substancji odżywczych. Odkąd nie oszczedzam pieniędzy na każdym kroku nie kupuję też jaj z chowu klatkowego. Bo po co? Co z tego że najtańsze skoro to najgorszy wybór wśród jajek. XD
@Duzy_Dziki_Zwierz: Oj zszokuję Cię - nie. I wyciąganie takich wniosków na podstawie wpisu o jajkach jest... hmm... dla mnie mocną przesadą. :) Jakbym napisała o tragedii kur to zaraz byś pisał, że pewnie jestem wege, a rośliny też cierpią. Wykop ma problem ze zbyt szybkim ocenianiem ludzi - poparte wieloletnią obserwacją :D pozdrawiam. :)
@Hail_to_the_queen: nie było to ad personam, tak napisałem. Uważam, że jajka nawet z chowu klatkowego mogą być zdrowsze niż te ze wsi. Powód jest prosty, jedzą określoną karmę, i przechodzą jakieśtam badania. A że jajka wiejskie są smaczniejsze, może, ja nie widzę różnicy, a jem hurtowo różne.