Wpis z mikrobloga

Jak to mówią...

1) Bądź mną.
2) Bądź taką sierotą, że kładziesz moto przy stawianiu go na centralkę.
3) Kur....
4) Dźwiganie.
5) Ocena strat - w sumie nic się nie stało... poza złamanym podnóżkiem, a Ty jesteś u rodziny i musisz wrócić do domu na tym sprzęcie (_ )
6) Szybkie myślenice - co mamy pod ręką, co by pasowało na podnóżek zastępczy ? Wiertarka jest, brzeszczot też...

...

8) Patent działa, jechać się da, oczywiście stawać na podnóżkach nie próbowałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Lepszy byłby pewnie jakiś kawałek płaskownika, ale nie miałem nic takiego pod ręką :(

#motocykle #coszniczego
Pobierz noriad - Jak to mówią...

1) Bądź mną.
2) Bądź taką sierotą, że kładziesz moto prz...
źródło: comment_psNEFi3K4x2cPCXmdZooXWLgDlli3FEA.jpg
  • 17
@11mariom: jak widzisz, podłoże jest nierówne. Prostowałem go z pozycji "na bocznej" do pozycji "na centralce" i przegiąłem w drugą stronę. Niestety ważę 1/4 wagi cb więc po prostu szybko mnie przeważyła i ją położyłem :(
@11mariom: technikę mam spoko, już paręnaście razy na centralkę cebulę stawiałem. Tutaj niestety nierówne podłoże + nierówny teren + pośpiech, bo się na motogp spieszyłem dały taki a nie inny wynik.

Jak stawiam na centralkę, najpierw ją dociskam butem do podłoża i przechylam powoli motocykl do pionu aż poczuję, że obydwie nogi centralki dotykają podłoża - tutaj "tory były złe" i niestety przegiąłem w drugą stronę ;[

@Gixaar: jutro dzwonię
@noriad: Rob mase i sile to nie bedzie sie przwewracac ( )

a tak serio to wspolczuje i szanuje za pomyslowosc.

Pamietam moja "parkingowka" postawilem moto na stopce, oparl sie ladnie, ja ide po bilecik a tylko katem oka widze jak rzeczy w kufrze sie przesunely i stopka zaczela skladac i tak majestatycznie polozyl sie na glebie :D