Wpis z mikrobloga

@cadcadcad > cały czas ocenianie
Po to się uczysz żeby mieć chociaż jakies pojecie o tym co Cie otacza i zebys mógł sobie jakos sam poradzić. Ja jakoś nie narzekam na stres i ciągle ocenianie (a poziom całkiem dobry)
I raczej to nie jest tak łatwo zmienić sobie pracę, ot tak. To trochę zabiera czasu, i wydaje mi się ze cala masa ludzi nie pracuje tam gdzie by chciała i za ile
@cadcadcad: Kolejny, który czasy szkoly zrownuje do samych lekcji. Nie mówię, że dorosłość jest gorsza, ale to normalne zatesknic za znajomymi, wolnymi dniami, graniem w pilke do 23 a potem piwo, bo zero zmartwień i obowiązków. @MaIutkiCzlowiek: A mi sie wydaje, ze tylko przegrywy bez znajomych w szkole nie maja nieraz nostalgicznych wspomnień, a że to wykop to złapałes troche plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cadcadcad banalny przykład : od samego początku uczysz się czytania, żebyś mógł przeczytać ze zrozumieniem cokolwiek. Albo logicznego myślenia, żebyś poradził sobie z problemem

radzenia sobie w życiu

Uczysz się języków, wiadomo, że później się przydadzą czy to w pracy czy jak gdzieś wyjedziesz. W szkole uczysz się podstaw żebyś mógł rozwijać później to co naprawdę lubisz.
Nauka nie polega na kuciu na ocene tylko na tym żebyś coś w tej głowie
E tam czasy szkolne były lepsze :D
Miałeś wakacje w zasadzie kiedy chciałeś - nie chciało Ci się iśc to zostawałeś w domu, urlop ? to pikuś przy wakacjach od czerwca do września możesz robić co chcesz!
Masz świetną grę/film/nowy album do odsłuchania ale jest już późno w nocy i się nie wyśpisz? Żaden problem! Pierwsze lekcje i tak wszyscy mają się jak zombie - w pracy to już nie przejdzie ;]
normalne zatesknic za znajomymi

w dorosłym życiu mam jeszcze lepiej, bo spotykam się tylko z tymi, z którymi chcę a do tego dochodzą znajomi z pracy

wolnymi dniami

tak, bo pracując nie możesz wziąć wolnego, poza tym, jak mi się znudzi pracowanie, to sobie zrobię x miesięcy przerwy

graniem w pilke do 23

dalej nie widzę jak pracowanie 8-16 zabrania mi grać w pilke do 23

zero zmartwień i obowiązków

sprawdzian, latanie
@Pwner: Musisz mieć naprawdę #!$%@? pracę albo życie jeśli twierdzisz, ze po szkole jest gorzej.
Ja zawsze bardzo stresowałem się szkołą, było to dla mnie coś do czego jestem zmuszany i nie mam na to większego wpływu. Teraz gdy pracuję(prace wybrałem sam) stresy są nieporównywalnie mniejsze, chociaż czasem bardziej przewlekłe, ale przynajmniej mam kontrolę nad tym co robię i wiem, że reszta mojego życia nie zależy od tego czy powinie mi