Wpis z mikrobloga

  • 982
ale bym poszedl do szkoly, tak do pierwszej technikum ( ͡° ʖ̯ ͡°) zazdroszcze wam guwniaki, pozniej jest tylko gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pwner: no tak- masz swój hajs, dobierasz sobie pracę, facetka od biologi nie #!$%@? cię za to że czegoś nie umiesz, mieszkasz gdzie chcesz- porostu tragedia te dorosłe życie xD
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:
Zarabiasz 3,5k z czego 2400 #!$%@? w rachunki, praca wybiera Ciebie a nie Ty pracę - często jak już wybierze to kierownik #!$%@? się do czegoś co aktualnie robisz. No super #!$%@? super :D Ciesz się #!$%@? z tej młodości. nawet 30tki nie dobijesz i już zatęsknisz ;)
  • Odpowiedz
@tomeczeq:
Podałem hipotetyczny przykład z realiów mieszkania we wrocku. :P sam jestem w trochę lepszej sytuacji na którą ciężko narzekać ;) Ale ile osób ma tak jak wyżej. Pewnie z 60% lekkim..
  • Odpowiedz
@Pwner: masz racje w #!$%@? gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) codziennie rano muszę wstawac by siasc za biurkiem, powiedziec kazdemu dzien dobry, muszę zrobic kawe w ekspresie, wyciagnac bułke, telefon, a nastepnie cos porobic przez 8h, a Ci mja czelnosc mi za to płacic, a na weekendzie na uczelnie, która SAM oplacam i nikt mi nie każe tam siedziec.

Jesli slysze, że ktos by się cofnal
  • Odpowiedz
Co to za zlot ameb zyciowych ktorzy nie tesknua za szkola. Jak mozna nie tesknic za osobami z ktorymi piles wyglypiales i wiele innych. Nie wim gdzie byluscie w hierarchi klasowej ale to was mizna nazwac przegrywami za brak nirmaonych relacij
  • Odpowiedz
@Pwner: ja tak samo... kurde wtedy kazdy miał czas, zadnych bachorów, ślubów. Nie musiałeś martwić się o to co będziesz jadł pod koniec miesiąca, ani czy masz coś na obiad.
  • Odpowiedz
Jesli slysze, że ktos by się cofnal do szkoly to przed oczami mam nieroba na utrzymaniu matki.


@czarmander: trochę tak. A trochę też tak, że ludziom tęskno do braku odpowiedzialności i generalnie to, co chcieliby przeżyć ponownie, to jakiś wyidealizowany obraz szkoły niczym z filmów.
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem ludzi teskniacych za szkola, caly czas ocenianie, siedzenie z ~30 osobami przez 3-4 lata, chcesz czy nie, #!$%@? nudnych bezsensownych lekcji bo tak trzeba, zadania domowe bo tak trzeba, stres przed sprawdzianami i matura, bo tak trzeba, bo jest obowiazek

dorosle zycie takie okropne, robisz co chcesz, decydujesz o swoim zyciu ty, a nie pani nauczycielka, jak ci sie praca nie podoba to ja zmieniasz, jak czyms sie interesujesz
  • Odpowiedz
@Pwner: ja za szkołą w sumie w ogóle nie tęsknie, za to tęsknię na maxa za beztroską, która towarzyszyła chodzeniu do szkoły, typu: 15-16 lat, wakacje, nikt nie musi pracować, pierwsze petki, pierwsze piwka, przesiadywanie na łące, jeżdżenie na rowerze, granie godzinami w Tibię :D i następnego dnia to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

często wracam do tych czasów z wielkim sentymentem :)
  • Odpowiedz