Wpis z mikrobloga

@tomeczeq:
Podałem hipotetyczny przykład z realiów mieszkania we wrocku. :P sam jestem w trochę lepszej sytuacji na którą ciężko narzekać ;) Ale ile osób ma tak jak wyżej. Pewnie z 60% lekkim..
@Pwner: masz racje w #!$%@? gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) codziennie rano muszę wstawac by siasc za biurkiem, powiedziec kazdemu dzien dobry, muszę zrobic kawe w ekspresie, wyciagnac bułke, telefon, a nastepnie cos porobic przez 8h, a Ci mja czelnosc mi za to płacic, a na weekendzie na uczelnie, która SAM oplacam i nikt mi nie każe tam siedziec.

Jesli slysze, że ktos by się cofnal do
Jesli slysze, że ktos by się cofnal do szkoly to przed oczami mam nieroba na utrzymaniu matki.


@czarmander: trochę tak. A trochę też tak, że ludziom tęskno do braku odpowiedzialności i generalnie to, co chcieliby przeżyć ponownie, to jakiś wyidealizowany obraz szkoły niczym z filmów.
nigdy nie zrozumiem ludzi teskniacych za szkola, caly czas ocenianie, siedzenie z ~30 osobami przez 3-4 lata, chcesz czy nie, #!$%@? nudnych bezsensownych lekcji bo tak trzeba, zadania domowe bo tak trzeba, stres przed sprawdzianami i matura, bo tak trzeba, bo jest obowiazek

dorosle zycie takie okropne, robisz co chcesz, decydujesz o swoim zyciu ty, a nie pani nauczycielka, jak ci sie praca nie podoba to ja zmieniasz, jak czyms sie interesujesz
@Pwner: ja za szkołą w sumie w ogóle nie tęsknie, za to tęsknię na maxa za beztroską, która towarzyszyła chodzeniu do szkoły, typu: 15-16 lat, wakacje, nikt nie musi pracować, pierwsze petki, pierwsze piwka, przesiadywanie na łące, jeżdżenie na rowerze, granie godzinami w Tibię :D i następnego dnia to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

często wracam do tych czasów z wielkim sentymentem :)