Wpis z mikrobloga

Co powinna zrobić dziewczyna, jeśli widzi, że podoba się facetowi swojej koleżanki? Jak się zachować wzorowo? W sumie facetom dwóch koleżanek, ale jednej takiej dobrej. Nie podrywają ani nic, ale widać, że mają jakiś pociąg. No i te koleżanki raczej też to widzą, bo zaczęły zwracać uwagę np. na to, czy oni na mnie zerkają. Wczoraj przyszłam w trochę opiętej sukience i widziałam lekką panikę w oczach koleżanki. Ich facetami nie jestem zainteresowana, preferuję mirko nad gorące romanse.

#rozowepaski #zwiazki
  • 39
@Shanny mam teraz podobna sytuację.. Koleżanka mi powiedziała, że jest zazdrosna, głupio się z tym czuję. Niestety czasami będziemy się spotykać w takim gronie i nie wiem jak się zachowywać.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Caarolin: @Shanny: dziewczyny, związek to nie tylko fizyczność. Nikt sobie oczu nie wydłubie i to, że się rzuci okiem w czyjąś stronę nic nie znaczy poza obiektywnym docenieniem walorów estetycznych. Problem pojawiłby się gdyby szło za tym w parze większe zainteresowanie czy próby nawiązania bliższego kontaktu. Dopóki ci faceci tylko zauważają urodę, ale wybierają swoje dziewczyny, to nie róbcie z tym nic - dosłownie nic, nie prowokujcie po prostu dziwnych