Wpis z mikrobloga

Co powinna zrobić dziewczyna, jeśli widzi, że podoba się facetowi swojej koleżanki? Jak się zachować wzorowo? W sumie facetom dwóch koleżanek, ale jednej takiej dobrej. Nie podrywają ani nic, ale widać, że mają jakiś pociąg. No i te koleżanki raczej też to widzą, bo zaczęły zwracać uwagę np. na to, czy oni na mnie zerkają. Wczoraj przyszłam w trochę opiętej sukience i widziałam lekką panikę w oczach koleżanki. Ich facetami nie jestem zainteresowana, preferuję mirko nad gorące romanse.

#rozowepaski #zwiazki
  • 39
@Shanny to ja mam pewną myśl, możemy my, wykopki, ocenić czy facetom się możesz podobać czy nieszczególnie, jeśli zamieścisz tutaj swoje zdjęcie w tej obcisłej sukience.
@Shanny: miałem kiedyś podobną sytuację z żoną kumpla. Jak rozwiązałem temat? Przy którejś okazji, na osobności powiedziałem jej: "podobasz mi się i widzę że ja podobam się tobie, ale to nie znaczy że do czegoś dojdzie, bo za bardzo lubię twojego męża". Wtedy obróciła to w żart, co nie zmienia faktu, że od tamtego czasu nasze relacje były dużo zdrowsze.

Wzorowo byłoby nie ubierać się wyzywająco, kiedy spotykasz się z brzydszymi
@Shanny: skoro był to losowy przypadek, a normalnie ich nie kusisz to może przytyj, zapuść wąsa, zacznij jarać faje i nie dbaj o cerę. Po jakimś czasie powinno pomóc, lepszego sposobu nie ma ()