Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Jestem z facetem, nie utrzymuje mnie, nie mieszkamy razem i JESZCZE nie uprawiamy seksu. Wchodzi w grę tylko antykoncepcja komputerem cyklu. Tylko że to koszt 2k. Głupio mi go prosić żeby połowę dołożył bo tysiąc złotych to nie mało i będzie musiał na to odkładać. Swoim kobietom sponsorujecie antykoncepcje? Co byście powiedzieli w takiej sytuacji?
#seks #antykoncepcja #zwiazki #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 82
@kashmirowa: A te badania to skąd się wzięły? Zapewne z prywatnego laboratorium producenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby cokolwiek miało (oprócz ogólnie znanych metod) rzeczywistą skuteczność 99%+ to byłoby znane, polecane i szeroko stosowane. A to urządzenie znane jest jedynie z natrętnej reklamy na fb. Poza tym to nie jest antykoncepcja, skoro trzeba się powstrzymywać przed stosunkiem w jakimkolwiek terminie.
@Shyvana: "zapewne" i to cie Juz dyskwalifikuje z dalszej rozmowy :) czyli nie masz pojęcia o tym urządzeniu i o nim nie czytałaś. Ma rekomendacje Polskiego towarzystwa Ginekologicznego. Znam kilka kobiet które to stosują i są mega zadowolone, zarówno matki jak i singielki.
Nie jest znane i szeroko stosowane bo to polska, jesteśmy daleko za murzynami w takich sprawach. Na całym świecie jest to znane a do Polski to dopiero wchodzi.
@Shyvana: jeżeli innym abstynencja nie przeszkadza to z czym masz problem? Tylko dlatego odradzasz ten produkt bo nie wiesz jak on działa?
Antykoncepcja, zwana również kontrolą narodzin lub kontrolą płodności – zbiór metod lub środków służących zapobieganiu ciąży[1].
Wiec ten komputer jak najbardziej jest antykoncepcja.
Laska! doucz się zanim będziesz coś odradzac :)
@AnonimoweMirkoWyznania:

widzę, że ktoś wpadł na pomysł, jak za ciężkie pieniądze sprzedać metodę zalecaną przez Kościół, tzn. mierzenie temperatury rano i śledzenie odchyłek.

"Komputery cyklu wykorzystują najważniejszy symptom płodności, jakim są zmiany temperatury zachodzące w organizmie kobiety. Ich pomiar dokonywany jest przez ultra dokładny sensor, mierzący zmiany temperatury do setnych części stopnia. "

To pewnie działa, tylko, że najważniejszym wymaganiem jest dyscyplina, tzn. mierzenie w tych samych warunkach, najlepiej o tej
Poczytaj sobie o hormonach w ciele kobiety i że nawet najmniejsza duperelka może opóźnić czy przyśpieszyć jajeczkowanie.


@no_i_w_ogle:
Tylko tu bardziej o to chodzi, że wpływ tych duperelków widać na wykresach. One są przyczyną. Ja mierzyłam przez kilka miesięcy temp. i szczerze mówiąc- zachwyciło mnie, że to wszystko działa, ta cała gra hormonów na przestrzeni cyklu.

Ale tak jak napisałam wcześniej- komputerek nie wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem. Juz metoda