Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Jestem z facetem, nie utrzymuje mnie, nie mieszkamy razem i JESZCZE nie uprawiamy seksu. Wchodzi w grę tylko antykoncepcja komputerem cyklu. Tylko że to koszt 2k. Głupio mi go prosić żeby połowę dołożył bo tysiąc złotych to nie mało i będzie musiał na to odkładać. Swoim kobietom sponsorujecie antykoncepcje? Co byście powiedzieli w takiej sytuacji?
#seks #antykoncepcja #zwiazki #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 82
@Asterling: Trafiłem na to ostatnio jak szukałem czegoś o pomiarze temperatury. Zamiast używać metody termiczno-objawowej i notować na arkuszu papieru, teraz jest nowoczesność w domu i zagrodzie i takie pudełeczko z podpiętym termometrem elektronicznym samo Ci wyznaczy. Samej metody nie oceniam, nie mam zamiaru męczyć się w bezsensowne dyskusje światopoglądowe;) @AnonimoweMirkoWyznania: Może kupcie sobie termometr elektroniczny i aplikację na smartfon za parę złotych? Te komputery to jest niesamowita wyjebka na
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzięję, ze to zarzutka, ale jeśli nie, to posłuchaj mnie dziewczyno:

1. To coś to tylko chwyt marketingowy i nijak nie można temu ufać. Może i stosuje metodę termiczną, ale pomija inne czynniki. Reklamują to na fejsie często i gęsto i jeśli dałaś się nabrać to lepiej wybij sobie to z głowy. To zwykłe oszustwo.
2. Antykoncepcją nazywamy takie środki, które nie zmuszają kobiet do ograniczenia stosunków w żadnym