Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Jestem z facetem, nie utrzymuje mnie, nie mieszkamy razem i JESZCZE nie uprawiamy seksu. Wchodzi w grę tylko antykoncepcja komputerem cyklu. Tylko że to koszt 2k. Głupio mi go prosić żeby połowę dołożył bo tysiąc złotych to nie mało i będzie musiał na to odkładać. Swoim kobietom sponsorujecie antykoncepcje? Co byście powiedzieli w takiej sytuacji?
#seks #antykoncepcja #zwiazki #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 82
@kazelot91: ja to rozumiem. mówię tylko, że najsłabszy punkt to właśnie dyscyplina pomiaru.
prawdopodobnie termometr + jakaś apka na telefon (na pewno są, nie sprawdzałem) są w stanie dać podobne prawdopodobieństwo skuteczności za o wiele mniejsze pieniądze. jeśli przewidywane płodności oparte jest tylko na temperaturze, to przypuszczam, że algorytm jest dość prosty.
@Shyvana to że ty uznajesz coś za bezsensowne nie znaczy ze każdy musi, tak jak koleżanka wyżej pisała to metoda popularna w stanach to jest po prostu science bitch i odpowiedz dla naturalsów nie uznajacych gumek i tabletek i działa jeżeli ktoś chce nie uprawiać seksu w trakcie owulacji to jego sprawa ale producent zapewnia o wysokiej skuteczności jeżeli przestrzega się zaleceń wiec w czym masz problem ?
@fukboi straszne i pewnie jeszcze posmarowal gruby hajs PTG i innym instytucjom np w USA aby wydali pozytywne opinie i ma ekipę PRowa która pisze komentarz pozytywne w różnych językach.

A byli tam reptylianie?
@kazelot91: byli, ale nie w pierwszej trójce. pozytywna opinia o której piszesz ty i oni na swojej stronie to po prostu dokument w którym PTG wymieniło wszystkie znane im metody antykoncepcji, a jedyne badania na które się powołali pisząc o komputerkach to te śmiechu warte o których pisałem. ekipa marketingowców im nie jest potrzebna, ludzie którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem ani klikać w linki i bezmyślnie przeklejają marketing wystarczą.
mierzący zmiany temperatury do setnych części stopnia


@frytex2: a po czyms takim w reklamie urzadzenia (pseudo)medycznego? przygladalbym sie mu przez kolejne szesc lat przed zakupem. Jak dla mnie to jest urzadzenie "koncepcyjne" (jesli juz) a nie "antykoncepcyjne"