Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Jestem z facetem, nie utrzymuje mnie, nie mieszkamy razem i JESZCZE nie uprawiamy seksu. Wchodzi w grę tylko antykoncepcja komputerem cyklu. Tylko że to koszt 2k. Głupio mi go prosić żeby połowę dołożył bo tysiąc złotych to nie mało i będzie musiał na to odkładać. Swoim kobietom sponsorujecie antykoncepcje? Co byście powiedzieli w takiej sytuacji?
#seks #antykoncepcja #zwiazki #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 82
@Elmuszka: no to się ciesz, ja mam strasznie nieregularny - dlatego podchodzę do tego bardzo sceptycznie. Plus tak jak pisałam wcześniej - może faktycznie nie będzie mieć dni płodnych, ale plemniki przeczekają sobie do dni płodnych - oczywiście musiałaby to być bardzo dobrej jakości sperma, ale jednak biologicznie możliwe.
@kazelot91: zycie jest bardziej przewrotne np: w okresie "bezpiecznym" (w ocenie urzadzenia" wspolzyjesz radosnie, wypadek/siniak/stres moze spowodowac przyspieszona owulacje i BANG. 26 lat obserwacji nie pomoglo, nadal uwazam ze to urzadzenie "koncepcyjne" a uzycie go w odwrotnym celu nie musi byc skuteczne
Polecam realizm w cenie reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialytaboret ale ty wiesz ze owulacja to nie jest jak strzał z palców. Do owulacji organizm się przygotowuje uruchamiając odpowiednie mechanizmy to zajmuje 2- 3 dni i fakt może zdążyć się wcześniej możesz mieć super plemniki itd ale statystycznie jest wskaźnik pearla 0.7. Nie ma 100%antykoncepcji oprócz sterlizacji
@Asterling: Prezerwatywa ma wskaźnik Pearla 3, stosunek przerywany 4. Dla mnie wystarczająco dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla pewności można jeszcze w takie najbardziej płodne dni sobie odpuścić dwa dni jak ktoś naprawdę się boi. Ale to słabe - bo na początku związku zbyt napaleni i nie chcą a po latach już im to wisi i mogą sobie na takie ryzyko 4% rocznie pozwolić.
Te komputery to jest niesamowita wyjebka na kasę.


@kyaroru: niekoniecznie. placisz za sprzet + know-how jednak, ktory jest znacznie wiekszy niz w przypadku zwyklej apki na telefon.

może faktycznie nie będzie mieć dni płodnych, ale plemniki przeczekają sobie do dni płodnych


@no_i_w_ogle: urzadzenie to uwzglednia, dlatego wyswietla czerwone swiatelko na 5-6 dni przed planowana owulacja, wlasnie dlatego, ze plemniki MOGĄ (choć rzadko ale jednak) przezyć tyle czasu.

3. Jeśli nie
@trustME: Cholera właśnie pisałam taki długi wpis xd chciałam poruszyć takie tematy co ty. Ja wierzę że urządzenie działa :) też znam kilka kobiet które to stosują. I wcale nie trzeba mieć regularnego cyklu. Najlepiej jak twój cykl jest między 24 a 36 dni. Wtedy spokojnie to urządzenie działa.
Widze duzo katopropagandy. Dla mnie beka, ze op nie potrafi gadac o dwoch tysiach z chlopakiem, a zajdzie w ciaze z powodu gownianej antykoncepcji. Co z tego, ze urzadzenie sie uczy? Na poczatku ma maly zbior uczacy, wiec pewnie i bledy popelnia czesciej. Urzadzenie popularne w stanach? Tak, ale tylko w ultrakatolickich kregach, to nie jest cos co stoi na polce w QFC obok Trojanow. Tak jak napisalem znam dwie pary ktore
@no_i_w_ogle: Ja leczę się na niepłodność i moje cykle to bywa kosmos.. mimo wszystko w metodzie objawowo termicznej byłam w stanie stwierdzić oznaki płodności.
Nada nie uważam komputerek to świetny pomysł, ale już

wystarczy ze sie dobrze potluczesz (siniak) i metody okolotermiczne moga isc w piach

to moim zdaniem przesada..
@Elmuszka: nie nazywajmy kontroli owulacji leczeniem niepłodności. To nie jest żadna metoda leczenia, to jest sprawdzanie kiedy jest się płodnym, żeby odbyć stosunek w odpowiednim momencie i PRZYŚPIESZYĆ zajście w ciążę.
A co do cyklów to czytam właśnie ciekawą książkę, w sumie o odchudzaniu, ale ogólnie o hormonach i jak je wyregulować "Opanuj swój metabolizm", warto spojrzeć jak masz nieregularne cykle.
Kiedyś piłam też dziurawiec - pomagał na regulację cyklu, u