Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak podbudować poczucie własnej wartości w #rozowypasek ?

Ona z wyglądu jest takie 5/10 i w dodatku nieśmiała ale bardzo dobra uśmiechnięta i kobieca. Miałem znacznie ładniejsze dziewczyny ale na jej punkcie mi trochę odbiło , zakochałem się po uszy. Jej problemem jest to że w ogóle nie zauważa swoich zalet i ocenia siebie głównie przez pryzmat (przeciętnej) atrakcyjności fizycznej.

Ja mam 190 cm wzrostu / ćwiczę na siłowni od 7 lat i z twarzy też zaginam większość facetów. (przepraszam za brak skromności , chce po prostu zobrazować sytuację)

Na początku w ogóle nie mogłem się do niej dobrać bo nie traktowała moich zalotów poważnie ale po wielu próbach się udało.Pierwszy raz się tak starałem.
Ona czuje się niepewnie jak ładniejsze dziewczyny do mnie piszą albo na mnie zerkają gdy razem idziemy. Powtarzanie 100 razy że chce być z nią i inne mnie w ogóle nie interesują nie pomaga.

Poradźcie coś bo nie wiem jak do niej dotrzeć
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Pokazuj się z nią publicznie najczęściej jak się da. Mówię poważnie, duża część kobiet uważanych z takich czy innych powodów za mniej atrakcyjne sparzyła się na tym, że trafiła na facetów, którzy chętnie sobie pochędożą i poszepczą czule do uszka, ale pod warunkiem, że nikt inny tego nie widzi, więc traktują z podejrzliwością przystojnych adoratorów.
@AnonimoweMirkoWyznania Bo ja wiem, na to chyba nie ma innej rady niż pokazywać jej, że ją lubisz taką jaką jest i mówienie jej co Ci się w niej podoba.
Myślę też, że z czasem to może trochę okrzepnąć. Tzn. przyzwyczai się do sytuacji, że jesteś, nigdzie nie wybierasz więc się pewniej poczuje.

Ale powodzenia, fajna historia w sumie. :)
może trudno jej się poczuć atrakcyjnie, skoro nawet Ty jako osoba w niej zakochana trzeźwo ocenia 5/10 xD


@felixa: Ale on się w niej zakochał POMIMO wyglądu. Czy zakładasz, że on daje jej do zrozumienia, że ona jest średnio atrakcyjna? No raczej przeciwnie.

Skoro już piszę, OPie nie wiem, co poradzić. Dziewczyna ma ewidentne kompleksy. Ale przypuśćmy, że się z nich wyleczy jakimś cudem z dnia na dzień? Czy ona wtedy
@Mordeusz: Wyobraź sobie teraz co ona czuje, była sobie taka jak była, wiedziała jak wygląda i akceptowała to. Nagle przyszedł on (cały na biało) piękny Adonis. A razem z nim jego piękne koleżanki/adoratorki. Oczywistym jest, że będzie czuła się niekomfortowo, bo nigdy nie musiała konkurować z takim dziewczynami.
bo nigdy nie musiała konkurować z takim dziewczynami.


@ostrzi: Ale to "konkurowanie" jest wyłącznie w jej głowie, wyobrażone, ona z nikim nie musi konkurować, skoro OP jest zakochany w NIEJ.
@Mordeusz: Wiem, jak to zabrzmi ale to już taka nasz #logikarozowychpaskow. Oczywiście dużo kobiet nie zwraca na to uwagi, ale jednak zawsze to w jakiś sposób koli. Ja np. strasznie jej współczuję, bo ona naprawdę musi mieć teraz straszny mętlik w głowie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Na Twoim miejscu starałabym się, żeby Twoje komplementy były jak najbardziej szczere i spontaniczne. I, na Boga, nie syp nimi jak z rękawa. Może przy następnym
anonimus: @AnonimoweMirkoWyznania:

Ja mam 190 cm wzrostu / ćwiczę na siłowni od 7 lat i z twarzy też zaginam większość facetów. (przepraszam za brak skromności , chce po prostu zobrazować sytuację)


Nienaturalnie napompowane sterydami mięśnie nie świadczą o twojej atrakcyjności, wręcz przeciwnie, są obleśne. 190 cm to już na granicy kalectwa, poza tym nie każda lubi aż tak wysokich, więc to kwestia gustu. A jeżeli chodzi o twarz, to przez