Wpis z mikrobloga

jak mnie denerwuje jak #rozowepaski dodają na #fb zdjęcia dłoni z tipsami, z dopiskiem moje śliczne pazurki, no k---a, (òóˇ) po pierwsze to nie jest śliczne, a po drugie, jakie to Twoje pazurki, jak to jest przyklejony kawałek plastiku pod którym swoją siedzibę mają miliony bakterii, a Twoje pazurki po ich ściągnięciu nie będą miały nic wspólnego z urokiem () #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
egocentryczka - jak mnie denerwuje jak #rozowepaski dodają na #fb zdjęcia dłoni z tip...

źródło: comment_r0tHDJSGsqlOg8RvpZmiGg3DvlkjBh1Q.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egocentryczka
1. Aktualnie szanujący się salon nie przykleja tipsów - może z 10 lat temu albo niedoszkolona baba.
2. Często dziewczyny nie mają swoich mocnych paznokci, które mogą pomalować - wtedy rozwiązaniem jest przedłużenie paznokci żelem na formie. Wyglądają estetycznie i jak naturalne - o ile ktoś nie nalozy kilograma żelu na jeden paznokieć.
3. Grzybica paznokci i inne rzeczy zdarzają się częściej osoba bez sztucznych paznokci które są narażone na
  • Odpowiedz
@egocentryczka: a co, jak ja mam swoje długie i zadbane, na nich lakier hybrydowy wiec wyglądają trochę jak sztuczne?
Wiele osób nie chciało mi uwierzyć że to moje, "he he jasne, pewnie plastikowe, he he" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie ma co krytykować jak się nie ma pewności że sztuczne.
  • Odpowiedz
@szajsesznycel: ale ja tu mam na myśli przede wszystkim wklejanie tego na fb :) tego nie rozumiem, jak dla mnie każdy moze sobie robić z paznokciami co tam chce przyklejać tipsy, hybrydy czy jak woli to zrywać swój paznokieć i nosić bandaż tylko PO CO TO WSTAWIAĆ NA FB?!?!?!
  • Odpowiedz
@egocentryczka:
Och, jaka ja jestem naturalna. Jak mi to przeszkadza, że inne laski są takie sztuczne.

A tak serio koleżanko, lepiej mieć sztuczne, ale zadbane paznokcie, ktore wyglądają estetycznie niż jakieś krzywe naturalnie ogryzki.
Kosmetyczki robią teraz tak ładnie paznokcie, że ciezko rozróznić czy to sama hybryda na naturalnej plytce, hybryda na żelu, akrylu czy tipsie.

Niektórzy chwalą się nogami, inni selfikami w lustrze a jeszcze inni pazurkami. Takie już
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Pewnie większość to reklama właśnie, jak ktoś wcześniej wspomniał, ale mam koleżanki, które same sobie wstawiają zrobione paznokcie, żeby się pochwalić "łohoho mnie stać na kosmetyczkę, patrzcie jakie mam szalone wzory". A w zdecydowanej większości przypadków wygląda to okropnie, nie wiem, jak one wykonują podstawowe czynności z taaaaaakim pazurem. Chyba chcą sobie podnieść samoocenę, wiadomo, że zaraz 40 koleżanek się zleci i je pochwali (nigdy nie widziałam, żeby jakiś
  • Odpowiedz
@little_black: ale wiesz co, myślę, że zdjęcie z wyjazdu oznacza, ze coś sie zobaczyło, coś zwiedziło, wstawienie trasy - oznacza, że coś się osiągnęło, ruszyło tyłek, miało się motywację, pierścionek zaręczynowy, no dobra jeszcze OK bo to wielkie przeżycie, ALE PRZYKLEJONY PLASTIK DO PALCA, to tutaj już nie wiem czym się chwalić zresztą tak samo jak i selfi, no ale cóż, każdy ma inne poczucie wartości i estetyki i niektórym
  • Odpowiedz