Wpis z mikrobloga

jak mnie denerwuje jak #rozowepaski dodają na #fb zdjęcia dłoni z tipsami, z dopiskiem moje śliczne pazurki, no #!$%@?, (òóˇ) po pierwsze to nie jest śliczne, a po drugie, jakie to Twoje pazurki, jak to jest przyklejony kawałek plastiku pod którym swoją siedzibę mają miliony bakterii, a Twoje pazurki po ich ściągnięciu nie będą miały nic wspólnego z urokiem () #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_r0tHDJSGsqlOg8RvpZmiGg3DvlkjBh1Q.jpg
  • 83
@wetcat: tak, i te jeszcze w stanie jestem zrozumieć (niby reklama jak ktoś zajmjue się profesjonalnie) ale takie typu jakie sobie zrobiłam, jakie mi Ania, Kasia, Zosia zrobiła - chociaż nie służy to za reklamę tylko *&J wie po co to już zupełna tragedia - a często te paznokcie sa naprawdę paskudne do granic wytrzymałości bo ta przysłowiowa Kasia zrobila je ot tak, bo chciała spróbować jak wyjdzie, a nie wyszło
@Morituria: znam ten ból :( ja, jak mi się jeden złamie to wszystkie obcinam do jednej długości albo staram się je podregulować tak, żeby się nie rzucała ta różnica za bardzo w oczy czyli podpiłowywuję innego ratunku niestety nie ma :(
czy jeśli za dzieciaka przed tym jak mama ugotowała rosół na łapkach lubiłam się nimi bawić, to źle?


@Morituria: Mówią, że "dobre dziecko się byle czym zabawi", więc dobrze :D Co do paznokci to moja mama ma tak samo jak Ty i oprócz odżywek czy łykania witamin chyba niewiele da się zrobić, jej akurat nic nie pomaga.