Wpis z mikrobloga

jak mnie denerwuje jak #rozowepaski dodają na #fb zdjęcia dłoni z tipsami, z dopiskiem moje śliczne pazurki, no #!$%@?, (òóˇ) po pierwsze to nie jest śliczne, a po drugie, jakie to Twoje pazurki, jak to jest przyklejony kawałek plastiku pod którym swoją siedzibę mają miliony bakterii, a Twoje pazurki po ich ściągnięciu nie będą miały nic wspólnego z urokiem () #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
Pobierz egocentryczka - jak mnie denerwuje jak #rozowepaski dodają na #fb zdjęcia dłoni z tip...
źródło: comment_r0tHDJSGsqlOg8RvpZmiGg3DvlkjBh1Q.jpg
  • 83
@egocentryczka: ja tylko tyle co trochę podpiłowuję, co by nie haczyły o nic. W sumie dłuższe paznokcie to u mnie marzenie ściętej głowy. Będę szła na worek, to i tak trzeba będzie poobcinać. Najgorsze jak się człowiek przyzwyczai do pewnej długości, a nagle się połamie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@choochoomotherfucker: tylko tyle, że po łykaniu witamin przestały mi się pojawiać te białe plamki na płytce, co
Pobierz Morituria - @egocentryczka: ja tylko tyle co trochę podpiłowuję, co by nie haczyły o ...
źródło: comment_gN9YXE247YM5CqeFeoiwqPeE98a3KhQY.jpg
@Muireann: Nie mam profesjonalnych rękawic, damskie sprzęty mają jakieś powalone ceny. Kupiliśmy dziecięce, bo akurat pasowały na moją łapę xD
Nie sznurowałam, tak nałożyłam. Chodzi o to, że ściskając pięść jednak paznokcie stanowią dosyć spory dyskomfort. Zresztą, spróbuj zacisnąć łapkę nawet bez rękawic - też nie jest za fajnie z dłuższymi pazurami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Morituria - @Muireann: Nie mam profesjonalnych rękawic, damskie sprzęty mają jakieś p...
źródło: comment_5syIIqM3Yk94bnwgzqtGcfcse6S4Nwj3.jpg