Wpis z mikrobloga

@Vojak: test psychologiczny składający się z 300 pytań większość zadań ma charakter pytań zamkniętych, jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru, są też jakieś łatwe zadania matematyczne. Multiselect określa idealny profil policjanta i trzeba się w ten profil wstrzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej opowiem jak sama do testu dotrę!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dead897: ja też tech-inf, teraz idę na studia ( nie informatyka ) więc jak nie wypali będę mieć to na uwadze. Dodaje do obserwowanych :) ile Ci zajęła nauka? Trudne są te testy sprawnościowe czy wystarczy nie być grubym?
@SquashPL byl jeden facet gruby jak nie wiem co, jak skonczyl sprawnosciowy to prawie serce z plucami wyplul, a wynik mial lepszy niz nie jeden wysportowany karczek, czyli da sie zdac ale nie polecam, lepiej cos pocwicz regularnie tak ze trzy miesiace przed, ja tak zrobilem i nie zaluje
@smutnarzaba: @dead897: jak to wygląda po zaliczeniu testów? Z tego co słyszałem to około rok pobytu w jednostce szkolącej a później przydzielenie do służby? Jeszcze coś słyszałem, że na początku wybiera się w jakim dziale chce się być - czy w prewencji czy w drogówce?

Jak wygląda przydzielenie do miasta?
@Carlos_Irwin_Estevez wszedzie jest taki sam zestaw cwiczen i ten sam czas, jeszczezalezy na jakiego trafisz goscia ktory bedzie Ci liczyl czas, mi przy brzuszkach z pilka lekarska nie liczyl powtórzeń jak nie walilem z calych sil o barierki i materac, a dotykalem pilka za kazdym razem, wiec mi jakies 2 sekundy zabral