Wpis z mikrobloga

Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscription, 190-konny diesel. Pod względem materiałów nowe modele Volvo rządzą - skóra, aluminium, drewno, zero imitacji. I kapitalny system nagłaśniający Bowers & Wilkins, który kosztuje 1/2 topowych systemów B&O w Audi i brzmi od nich wyraźnie lepiej.

Nie wysiadam z niego. Będę w nim mieszkał.

Jak zawsze - jeśli macie jakieś pytania odnośnie auta - chętnie odpowiem, dzisiaj może być z małym opóźnieniem.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Więcej o pracy dziennikarza motoryzacyjnego i samochodach od zaplecza pod moim tagiem: #mzcars

#volvo #motoryzacja #samochody
Pobierz Dziekan5 - Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscriptio...
źródło: comment_V4cBezgyV0SSzbrFTm77Mf8wWwMcVVYZ.jpg
  • 132
@Dziekan5: Bardziej chodzi mi o to czy jest przyklejony do drogi, jak np jedziesz 180+ na autostradzie po łuku ;).

PS. to koło kierownicy takie duże czy ty taki mały? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może rybie oko w aparacie?
@LuckyLuq: Tak, tu się zgodzę. Generalnie te silniki, które są, mają wystarczająco dużo mocy. Ale kupując auto tej klasy chciałbym móc wybrać sobie np. 6-cylindrowy motor lub przynajmniej R5.

Rzeczywistość jest jednak taka, że wszystkie te nowe XC90, S90 i V90 idą jak ciepłe bułeczki. W zeszłym roku na premierze XC90 jak rozmawiałem z człowiekiem z PR-u Volvo PL, to mówił, że właściwie mogliby nie robić nic - tych samochodów nie
@Dziekan5: Sęk w tym, ze ja bym z chęcią im położył hajs na stole i wziął XC90. Fajny duży SUV, z wyglądu ładniejszy nawet od Range Roverów.... a pod maską pierdziawki. Może bym się przekonał do T8, ale jeszcze nie było mi dane spróbować. Tu nawet nie chodzi o moc i moment, ale o kulturę pracy. Te dwulitrówki przy takiej masie samochodu trzeba ładnie pocisnąć, żeby były żwawe, a co za
@alpineking: no dobra, trochę przesadziłem. Ale bmw 5 ma deske dosyć podobną do 7. Audi a6 też wg mnie ma dużo ładniejszą. Może najładniejszą deskę nawet.
Volvo takie gołe się wydaje. Jak ktoś lubi to może się podobać.
Co nie znaczy, że bym takim volvem nie jeździł jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)