Wpis z mikrobloga

Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscription, 190-konny diesel. Pod względem materiałów nowe modele Volvo rządzą - skóra, aluminium, drewno, zero imitacji. I kapitalny system nagłaśniający Bowers & Wilkins, który kosztuje 1/2 topowych systemów B&O w Audi i brzmi od nich wyraźnie lepiej.

Nie wysiadam z niego. Będę w nim mieszkał.

Jak zawsze - jeśli macie jakieś pytania odnośnie auta - chętnie odpowiem, dzisiaj może być z małym opóźnieniem.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Więcej o pracy dziennikarza motoryzacyjnego i samochodach od zaplecza pod moim tagiem: #mzcars

#volvo #motoryzacja #samochody
Pobierz Dziekan5 - Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscriptio...
źródło: comment_V4cBezgyV0SSzbrFTm77Mf8wWwMcVVYZ.jpg
  • 132
@Dziekan5: Kurde niby wszystko spoko, ale ta najbogatsza wersja (noo zaraz przed R-design) w standardzie to trochę biedna jest i sporo rzeczy jest "za dopłatą" i to takich dość powszechnych już w tej klasie jak podgrzewanie foteli czy kierownica. Strasznie mi się przody nowych Volvo podobają, jak już się wychulam czymś mniej ugrzecznionym to może bóg da sięgnąć po volvo :D
@Dziekan5: pracuję w fabryce gdzie robimy części do XC90. Nie powiem jakie, ale tak szcerze, to jeśli chodzi o przestrzeganie wymagań jakościowych to volvo>=Peugot/renault/dacia>jag/land rover>VAG. Nie chodzi mi o przestrzeganie z naszej strony, a o częstotliwość reklamacji, czepianie się etc. Nie wiem jakim cudem te ostatnie mają wciąż renomę takich niezawodnych.