Wpis z mikrobloga

Mireczki, ja #!$%@? jaki wstyd. Byłem dziś na siłce i jako że nie czuję się najlepiej ostatnie kilka tygodni, po prostu straciłem przytomność. Nie wiem dlaczego, zdarzyło mi się to pierwszy raz. Nigdy wcześniej nie miałem problemu ze zasłabnięciami ani niczym podobnym. Kojarzycie jak wstajecie gwałtownie to czasami takie czarne plamki pojawiają się przed oczami i się kręci lekko w głowie, to mi dziś to siadło tak w 100% i całkowicie straciłem wizję i potem obudziłem się na podłodze, pełno ludzi dookoła mnie a ja nie wiem nawet gdzie jestem przez pierwsze sekundy. Wezwali karetkę, zrobili jakieś tam szybkie badania itp. i sanitariusze kazali mi iść do lekarza żeby dał mi skierowanie na badania.

#!$%@?, jak ja tam teraz wrócę. Każdy się będzie na mnie gapił bo zrobiłem chcąc nie chcąc taką scene że #!$%@?. Uważacie że to wstyd czy się tym nie powinienem przejmować? Nie lubię zwracać na siebie uwagi a teraz będę jakimś dziwadłem które traci przytomność podczas wyciskania ;/

#silownia #mikrokoksy #zdrowie
  • 63
@PiccoloColo: @Ania_taka: Właśnie nie przedobrzyłem. Musiałem przerwać i zrobiłem 2 serie mniej niż normalnie i to się stało po drodze do szatni, przerwałem bo już czułem że jest coś nie tak. Mam coś nie tak z oddychaniem, ćwiczę od 2 lat i nigdy nie miałem problemu a teraz faktycznie nie potrafię dobrze kontrolować oddechu, mimowolnie wstrzymuję powietrze i dopiero później się na tym łapię. Ćwiczę sporo i od dawna, nagle